Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
24.05.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
4006 / 3940
Добрий день. Проводячи процедуру відкритих торгів з публікацією англійською мовою зіткнулись з наступною ситуацією: На сьогоднішній день наша закупівля перебуває на стадії Прекваліфікація (період оскарження). В тендерній документації посада нашого керівника зазначено як : "Головний лікар" , та на сьогоднішній день наш медичний заклад перебуває в стадії реорганізації (перетворення) відповідно до рішення сесії Харківської міської ради. Через що посаду головного лікаря змінено на "Голова комісії, головний лікар". Підскажіть, будь ласка,як нам бути із заключенням договору після аукціону. Чи потрібно вносити зміни до договору про закупівлю та публікувати ії на майданчику E-tender? На майданчику E-tender відсутній пункт "Зміна посади підписанта договору") З повагою, тендерний комітет.
Відповідь
23.05.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4017 / 4016
чи повинен замовник при складанні та оприлюдненні тендерної документації наперед визначати/не визначати підставою для відмови в участі в закупівлі, передбачену ч. 2 ст. 17 закону про публічні закупівлі, чи може визначитися з її застосуванням вже після розкриття тендерних пропозицій, чи взагалі застосовувати її в «ручному режимі» по кожному окремому учаснику, відмовляючи одному учаснику та допускаючи іншого?
Відповідь
23.05.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5161 / 4989
Роз'ясніть будь ласка, у разі якщо переговорну процедуру, застосовану як виняток згідно п.4 ч.2 ст. 35 Закону, відмінено внаслідок не подання учасником, з яким оприлюднено намір укласти договір, документів згідно ст. 17 Закону (довідка МВС про не судимість, довідка про відсутність заборгованості зі сплати податків і зборів(замовник визначив це у переліку документів необхідних для застосування переговорної процедури)), чи може Замовник вдруге застосувати переговорну процедуру згідно п.4 ч.2 ст. 35 Закону.
Відповідь
23.05.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3382 / 3372
Добрий день! Чи підпадає дію Закону України "Про публічні закупівлі" придбання товарів та послуг за трьохстороннім договором де замовником товарів та послуг є субєкт господарювання приватної форми власності а платником виступає державна установа?
Відповідь
23.05.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4617 / 4354
Установою у 2017 році не планувало здійснювати закупівлі в електронній системі, очікувана вартість яких дорівнює або перевищує межі, зазначені в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону. Але у жовтні 2017 року було укладено договір вартість якого склала 67554,00 грн. Відповідно до статті 10 Закону установою в обов'язковому порядку через електронну систему було оприлюднено звіт про укладений договір, але додаток до річного плану закупівель на даний предмет закупівель не було оприлюднено. Чи порушили ми законодавство про публічні закупівлі, бо в Законі не вказано на обов'язковість складання річного плану закупівель та додатків до нього на суми, які менші за межі, зазначені в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону ? Будемо дуже вдячні за відповідь.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2