Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.12.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2742 / 2830
Доброго дня. Підприємство 17.04.2020 уклало договір на виконання робіт з будівництва автопарку. Договір укладено без застосування процедури закупівлі (т.к. сума договору була меншою, ніж сфера застосування Закону). Умовами договору передбачена 30% передплата. Підприємство протягом 2020 року не здійснило передплати, а отже Підрядник не приступив до виконання робіт. Чи можливо укладання додаткової угоди до договору підряду в частині перенесення строку виконання робіт та дії договору до 31.12.2021.
Відповідь
18.12.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
4076 / 4093
Добрий день. У січні 2020р. був укладений прямий договір на ел.енергію на 50 000,00 тис. Зараз нам ( района рада) не вистачає ел.енергії і ми хочемо зробити додаткову угоду до цього договору на 8000,00грн ( за рахунок відшкодованих нам коштів ). Скажіть, чи можемо ми продовжити цей договір з цим поставщиком до кінця цього року, чи потрібно робити спрощену процедуру, так як сума більше 50 000,00грн?
Відповідь
18.12.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3258 / 3135
Відповідно до пункту 15-1 постанови Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 року № 1070 «Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» (зі змінами, внесеними Постановою КМУ від 02 грудня 2020 року № 1198) (далі – Постанова) заборонено на період дії карантину здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти, а Державній казначейській службі здійснення відповідних платежів, крім випадків, коли предметом закупівлі є товари, роботи і послуги, необхідні для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, перелік яких затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2020 р. № 225 “Деякі питання закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території України”, а також для виконання бюджетних програм, коди програмної класифікації видатків та кредитування державного бюджету яких відповідають кодам функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету 0710-0763 згідно із законом про Державний бюджет України на відповідний бюджетний період. Відповідно до розпоряджень Голови Вінницької обласної державної адміністрації Державне підприємство «Архітектурно-будівельний інжиніринг» (далі – Замовник) є одержувачем бюджетних коштів та визначено замовником з виконання робіт по об’єктам будівництва, а саме по опорних лікарнях, які входять до Переліку закладів охорони здоров'я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2. Розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня пов'язаної з із поширенням коронавірусної хвороби від 01.12.20 року №145 вказані вище Об'єкти було включено до Переліку закладів охорони здоров'я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2. Одночасно зазначаємо, що відповідно до частини 1 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) договір про закупівлю укладається відповідно до норм Цивільного та Господарського кодексів України з урахуванням особливостей, визначених цим Законом. Відповідно пункту 3 частини 5 статті 41 Закону істотні умови договору про закупівлю можуть змінюватися після його підписання, у тому числі, у випадку: - покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю. Враховуючи умови пандемії та гострої необхідності в забезпеченні наявності місць госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2., виникає необхідність включення до Підрядних договорів по Об'єктам умов надання попередньої оплати, що, як ми вказали вище, передбачено правовими нормами. Враховуючи вищенаведене, просимо висловити офіційну позицію щодо можливості застосування підстави, передбаченої пунктом 3 частини 5 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі»щодо покращення якості предмета закупівлі при внесенні змін до істотних умов Підрядних договорів на виконання робіт з реконструкції приміщень та відділень опорних лікарень, та включення до них умов здійснення попередньої оплати.
Відповідь
17.12.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3364 / 3380
Доброго дня! Замовником було опубліковано річний план закупівлі певного товару, але закупівля цього товару не здійснювалась і не буде здійснюватись. Скажіть, будь ласка, що робити з річним планом закупівлі в цьому випадку, оскільки Законом України "Про публічні закупівлі" це питання не врегульовано. Чи є порушенням опублікування річного плану закупівлі товару та не здійснення його закупівлі. Дякую
Відповідь
16.12.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
2697 / 2853
Наше підприємство, ТОВ «СТМ КОМПЛЕКТ» (код ЄДРПОУ 43482314) планує взяти участь в процедурі закупівлі UA-2020-11-25-002867-b Залізничні матеріали (Болти, накладки, підкладки, прокладки, рейки ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнання ). Замовник ДП «Первомайськвугілля». Так як даний вид продукції, а саме рейка Р33, в Україні не виробляється, і має походження з РФ, тендерною документацією вимагається підтвердження Міністерства економічного розвитку, що заміщення такого предмету закупівлі (рейка Р33) неможливе. В іншому разі тендерна пропозиція буде вважатися такою, що не відповідає умовам тендерної документації. Виходячи з вищевказаного просимо надати роз’яснення.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2