Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
03.07.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3423 / 3426
При проведенні відкритих торгів з публікацією англійською мовою учасник, який був визначений переможцем, відповідно до умов тендерної документації розмістив в електронній системі цінову пропозицію за результатами аукціону із зазначенням цін за одиницю товару. В ціновій пропозиції при множенні ціни за одиницю товару на кількість і сумуванні позицій специфікації сума не відповідає вказаному значенню у рядку "Всього", тобто наявна арифметична помилка. Чи може замовник відхилити таку пропозицію переможця, а якщо може - то на якій підставі відповідно до ст. 30 Закону?
Відповідь
26.06.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2792 / 2892
Під час закупівлі робіт з будівництва учасником з найнижчою ціновою пропозицією помилково до розрахунку вартості включено роботи, не передбачені тендерною документацією. У звязку з цим пропозицію учасника відхилено на підставі п.4 ч.1 ст.30 Закону України "Про публічні закупівлі"як таку, що не відповідає умовам тендерної документації. Як наслідок, акцептовано значно дорожчу цінову пропозицію. Таким чином, відхилення учасника із дешевшою ціновою пропозицією порушує принцип максимальної економії та ефективності, встановлений ст.3 Закону. Чи буде в даному випадку відхилення пропозиції першого учасника правомірним?
Відповідь
10.05.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3632 / 3562
тендерна пропозиція представлена предметом закупівлі, який розділено на 2 лоти. зясувалося, що серед учасників, які подали тендерні пропозиції, у 1му лоті та у 2му лоті є особи, які повязані між собою. фізична особа-підприємець, що подала пропозицію у 1му лоті, є засновником юридичної особи, яка подала пропозицію у 2му лоті. переможцями аукціонів у 1му та 1му лотах є ці повязані між собою особи. чи можна відхиляти тендерні пропозиції цих учасників на підставі п.7.ч.1. ст. 17 Закону "Про публічні закупівлі" як такі що подані в рамках однієї тендерної пропозиції повязаними особами? дякую
Відповідь
16.04.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4256 / 4242
У тендерній документації замовник прописав: «Тендерна пропозиція повинна містити точну і повну інформацію про товари, що пропонуються.». Учасники зрозуміли це по різному. Наприклад. перший учасник вказав: Ручка кулькова Piano «Maxriter» РТ-335 синя (service); Плівка для ламінування 80 мкм, А5 (154х216), 100 шт., а другий учасник вказав: Ручка кулькова синя; Глянцева плівка для ламінування. Обидва учасники погодились з окремо прописаними технічними вимогами до предмета закупівлі. Першого учасника було дискваліфіковано по причині недотримання технічних вимог щодо ряду позицій товарів (Наприклад вимагалась плівка для ламінування товщиною 125 мкм, а запропонована 80 мкм.), а другий учасник не вказав конкретно товар, що пропонується (тому замовник не бачить конкретного товару). Питання – чи достатньо описання вимоги «точна і повна інформація про товари» для відхилення пропозиції другого учасника, чи опис позицій товарів другого учасника достатній для підтвердження його пропозиції.
Відповідь
30.03.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4591 / 4449
Я, учасник державної закупівлі, де відповідно до тендерної документації потрібно надати банківську гарантію у розмірі 49 580,00 UAH. Відповідно я звернувся до Банку, мені видали банківську гарантію. Але замовник відхилив мене як учасник через те, що на довідці з банку про грошове покриття не має підпису та печаті учасника. Чи можливий такий варіант відхилення? Замовник вимагав скан-копій документів, а я як учасник загрузив банківську гарантію, яка видана банком з дотримання усіх норм, зі штрихкодом і на закупівлю наклав ЕЦП.Замовник вимагав надання скан-копій документів, з простевленням підпису та відбитка печаті учасника. На мою думку, то електронна банківська гарнатія подається в електронному вигляді, з накладенням ЕЦП і підрисів учасника не повнинна містити. Прошу, якщо є можливість, надати роз'яснення з приводу даного роз'яснення.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2