Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
03.12.2019 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
3641 / 3658
1.Чи зобов’язаний Замовник,за вказаних обставин, проводити повторну процедуру закупівлі ? 2.Чи правомірно укласти Додаткову угоду в нашому випадку до діючого Договору , після перезатвердження проектної документації ? .
Відповідь
03.12.2019 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
2672 / 2674
На наші попередні запити надані відповіді за посиланням: http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=731e75c3-6d23-4efd-9792-5be064719229&lang=uk-UA та на: http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=5644094f-5d84-4c2f-99d3-68bb2a8791fe&lang=uk-UA. Однак, слід звернути увагу, що питання не є подібними ні за змістом і по суті, оскільки у запиті Інституту водних проблемі меліорації Національної академії аграрних наук України йдеться мова про послуги сторонніх організацій при виконанні державною науковою установою науково-дослідних робіт. Наше питання полягає в тому, чи регулюється Законом України «Про публічні закупівлі» оплата адміністративної послуги за проведення обов’язкової державної експертизи землевпорядної документації центральному органу виконавчої влади, що здійснює реалізацію державної політики у сфері земельних відносин, або його територіального органу відповідно до Закону України «Про державну експертизу землевпорядної документації»?
Відповідь
03.12.2019 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
3512 / 3367
Доброго дня! Допоможіть у вирішенні такого питання: Підприємством подало свою тендерну пропозицію для участі в тендері, предметом якого є 44160000-9 Магістралі, трубопроводи.... (Рукава напірні), за результатами тендеру наше підприємство було дискваліфіковано у звязку з тим, що Учасником надано пропозицію, яка не містить сертифікату відповідності або декларації про відповідність, зокрема на запропонований товар п. 2 «Рукав для води », 5 «Рукав бензорізний », що не відповідає умовам п. 1 додатку 1 тендерної документації». Нашим підпримством було подано декларацію про відповідність,але вказано загальну назву продукції без поділу за діаметром розмірами рукава і т.д. Підскажіть будь-ласка чи правомірно в даному випадку за такою ознакою дискваліфікувати підприємство. Як зазначено в ДСТУ 17050-1:2006 що декларацію на відповідність надають на партію товару одного типу або споріднену продукцію. Буду дуже вдячна за допомогу.
Відповідь
03.12.2019 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3060 / 2994
Доброго дня! ДП "Адміністрація морських портів України" проводить закупівлю https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-11-20-002353-b Під час подачі пропозицій, учасники вказали у пропозиції "найменування та опис товару, або еквівалент". Запитання: чи є підставою відхилити результату тендеру ,якщо всі учасники тендеру вказали у пропозиції "або еквівалент"? ДЯкую!
Відповідь
03.12.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
3065 / 2997
Доброго дня. Надайте будь-ласка консультцію з приводу наступного питання. 2 грудня 2019 у нас відбувся аукціон з закупівлі товару - електроенергія, майданчиком визначено переможця з найнижчою ціною. Проте, до нас звернувся постачальник електроенергії, який не встиг прйняти участь, але пропонує свої послуги на більш вигідніших умовах, тобто нижча ціна ніж у переможця аукціону. Як нам в даному випадку діяти?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2