Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
31.01.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
7849 / 7546
Доброго дня. Згідно п.22 Закону «Про публічні закупівлі» роботи із виготовлення проектно-кошторисної документації (проектування) відносяться до поняття – роботи, проте у ДК 021:2015 в розділі 45000000-7 «Будівельні роботи» таке поняття відсутнє, натомість воно є у розділі 71000000-8 «Архітектурні, будівельні, інженерні та інспекційні послуги». Якщо вартість таких робіт понад 200,0 тис. грн., а код за ДК 021:2015 – це інженерні послуги, чи не буде порушенням проводити таку закупівлю без застосування визначених Законом процедур та як на таку невідповідність подивиться казначейство (купляємо роботи, які за визначенням класифікатора – послуги)? Ваша консультація дуже важлива для нас. Дякую.
Відповідь
25.01.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
7185 / 7074
У замовника, який здійснює діяльність в окремих сферах господарювання, виникла потреба у закупівлі Послуг з поточного ремонту будівлі та окремо Послуг з поточного ремонту флігеля цієї ж будівлі (адреса та сама). Проте, на будівлю і на флігель є окрема документація БТІ. Постає питання, чи в даному випадку флігель вважається окремим об'єктом? І тоді послуги з поточного ремонту флігеля є окремим предметом закупівлі в розумінні Закону?
Відповідь
24.01.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
8681 / 8608
Доброго дня! Департаменту культури і туризму Запорізької міської ради підпорядковані ряд закладів культури, зокрема школи естетичного виховання та бібліотеки. Частина цих закладів розташовані у нежилих приміщеннях багатоквартирних жилих будинків. Власником нежилих приміщень є Запорізька міська рада, а Комунальне підприємство «Наше місто» є виконавцем послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у м. Запоріжжя. Частина приміщень передана департаменту згідно Рішення міської у позичку. Друга частина приміщень знаходяться в об’єднанні співвласників багатоквартирних будинків. Виникла необхідність щодо закупівлі послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. На підставі вищезазначеного, просимо надати відповідь, яку процедуру застосовувати при закупівлі послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, якщо очікувана вартість закупівлі 262 тис. грн., з них 239 тис. грн. вартість послуг які будуть надаватися Комунальним підприємством «Наше місто» яке є виконавцем цих послуг та 23 тис. грн. вартість послуг об’єднань співвласників багатоквартирних будинків?
Відповідь
24.01.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
7632 / 7425
Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі №2092 від 19.12.2016 внесено зміни до Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 17.03.2016 №454. Відповідно змін, внесених до пункту 2 розділу ІІ, під час здійснення закупівлі послуг з поточного ремонту предмет закупівлі визначається згідно з термінологією галузевих будівельних норм ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та переліки робіт», затверджених наказом Державної служби автомобільних доріг України від 23 серпня 2011 року №301, із зазначенням у дужках предмета закупівлі відповідно до Єдиного закупівельного словника. Прошу надати консультацію, за показником якої цифри Єдиного закупівельного словника визначати предмет закупівлі послуг з поточного ремонту взагалі та автомобільних доріг зокрема. Дякую!
Відповідь
24.01.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
8031 / 8334
Якщо лоти визначили за формою випуску, на приклад ЛОТ 1 (Лікарські засоби в ін'єкційній формі випуску), чи потрібно в назві лота вказати МНН всіх лікарських засобів які входять до лота? Або можна в технічних вимогах вказанти лот і нижче зазничити всі лікарськи засоби які входять до цього лота і по кожному препарату в дужках вказати МНН? Як правильно? Якщо можливо приведіть приклад як правильно прописати лоти і в їх складі лік. засоби з МНН
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2