Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.02.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4854 / 4864
У постанові № 166 від від 24 лютого 2016 р. в пункті 9 пп.7 вказано: Авторизовані електронні майданчики повинні відповідати вимогам щодо наявності залежно від рівня акредитації: 7) інтерфейсу та інструкції користувача англійською мовою, якщо авторизований електронний майданчик акредитований за четвертим рівнем відповідно до пункту 12 цього Порядку. Чи стосуються ці інструкції постачальників та замовників? Чи окремо постачальників? Якщо це також стосується замовників, то для чого державним підприємствам інструкції на іноземній мові? Дякую!
Відповідь
22.01.2019 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
5922 / 5746
Згідно Закону про реформування друкованих ЗМІ до 28.03.2019 маємо отримати нове свідоцтво про реєстрацію друкованого ЗМІ, Чи можемо ми бути учасником процедури закупівлі у лютому 2019 зі старим Свідоцтвом, а у разі перемоги після отримання нового внести відповідні зміни в тендерний договір?
Відповідь
27.12.2018 Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись Розширений перегляд
7678 / 7815
Доброго дня! Міністерством надано роз’яснення на запити 156/2017, 261/2017 та 321/2017, розміщені на Інформаційному ресурсі за посиланнями http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=4444ee23-8893-46ee-9369-0718549e9ca5&lang=uk-UA та http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=f369f9d6-d4f4-4517-9343-f1e2b8e4b944&lang=uk-UA та http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=102a5f36-795b-472b-bc56-51cd1d0df041&lang=uk-UA, стосовно застосування переговорної процедури. Водночас в даному роз’ясненні зазначається, цитую: «Варто зазначити, що зазначена норма Закону застосовується замовником саме в разі відміни торгів на підставі абзацу п’ятого частини першої статті 31 Закону (подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій)». Яким нормативно-правовим актом передбачено застосування саме абзацу п’ятого частини першої статті 31 Закону? Закон чітко визначає, що переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності умов, передбачених частиною другою статті 35 Закону, а не абзацу п’ятого частини першої статті 31 Закону, серед умов відміни Замовником торгів, умова відміни тендеру через відсутність достатньої кількості учасників відсутня. Так само можна визначити недостатність учасників у разі коли допущено до оцінки менше двох тендерних пропозицій …. та/або відхилено всі тендерні пропозиції, оскільки в цих двох випадках, також, не достатня кількість учасників для вибору переможця торгів, який би відповідав кваліфікаційним критеріям. Оскільки існує невідповідність між умовою застосування переговорної процедури, у разі наявності умов, передбачених частиною другою статті 35 Закону та ст. 35 Закону не містить причин відміни торгів через відсутність достатньої кількості учасників, просимо дати роз’яснення щодо терміну «недостатня кількість учасників» з посиланням на нормативно-правовий акт, яким він визначений.
Відповідь
04.12.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5102 / 4968
Яким чином можливо повернути кошти, сплачені за подачу скарги постійно діючій колегії з розгляду скарг про порушення законоадвства при публічних закупівлях АМКУ, якщо скарга не була подана?
Відповідь
21.11.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4946 / 4988
Доброго дня, підкажіть будь ласка де готують спеціалістів з публічних закупівель. Я чула, що є інститути, у яких існує дана спеціалізація. Дякую
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2