Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
12.05.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
3412 / 3307
Доброго дня! Згідно Закону документи тендерної пропозиції учасника може підписати "службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі", відповідно згідно статті 17 стосовно цієї особи має бути надана/перевірена інформація. Питання: така особа повинна бути саме в штаті Учасника - тобто мати визначену посаду і врегульовані трудові відносини? Чи може учасник уповноважити представляти його інтереси особу, яка не є співробітником учасника, але діє на підставі довіреності? Дякую за відповідь
Відповідь
28.07.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3411 / 3458
Спортивна студентська спілка України (далі – Спілка) є всеукраїнською громадською організацією, що діє на підставі Статуту та відповідно до Статті 211 Закону України «Про фізичну культуру і спорт» представляє Україну у відповідних міжнародних спортивних організаціях, на Всесвітніх універсіадах, інших міжнародних спортивних змаганнях серед студентів, може організовувати та проводити на території України всеукраїнські та міжнародні заходи серед студентів з видів спорту спільно з відповідними спортивними федераціями. Спілка співпрацює з Міністерством освіти і науки України на підставі до Договору про співпрацю від 20 листопада 2020 року № 1 та відповідно до підпункту 7 пункту 3 «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фізичної і спортивної підготовки учнівської та студентської молоді», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2013 р. № 866, є одержувачем бюджетних коштів на виконання нею фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів державного та міжнародного рівнів серед студентів і забезпечення підготовки і участі студентських збірних команд у літніх (зимових) Всесвітніх універсіадах, чемпіонатах світу та Європи, інших міжнародних заходах серед студентської молоді. Фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи загальнодержавного рівня серед студентів, що проводяться Спілкою з фізичного виховання та спорту, забезпечення участі студентських національних збірних команд у міжнародний змаганнях серед студентів щорічно включаються до Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Спілки (далі – Календарні плани Спілки). Календарні плани Спілки на рік в обов’язковому порядку включаються до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України відповідного року, затвердженого наказом Міністерства молоді та спорту України. Оскільки Спілка належить до замовників, визначених пунктом 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», під час організації та проведення заходів Спілки здійснюється закупівля товарів та послуг з урахуванням вимог даного Закону. З огляду на вищевикладене, та з метою попередження порушень законодавства в сфері публічних закупівель просимо надати роз’яснення чи підпадає Спілка під дію пункту 9 частини 7 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» в частині здійснення закупівлі послуг, необхідних для проведення заходів з фізичної культури і спорту, та чи має право Спілка здійснювати закупівлю послуг в сумі до 200,0 тис. грн. без застосування порядку проведення спрощених закупівель для фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів державного та міжнародного рівнів серед студентів і забезпечення підготовки і участі студентських збірних команд у літніх (зимових) Всесвітніх універсіадах, чемпіонатах світу та Європи, інших міжнародних заходах серед студентської молоді.
Відповідь
09.04.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3410 / 3457
п.2 ч.5 ст.41 Закону "Про публічні закупівлі" збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії. Якого мається на увазі газу? Якщо Замовнику необхідно підвищити ціну за одиницю товару до 10% на газ скраплений (метан) він повинен витримувати 90 днів з моменту першого підвищення ціни за одиницю товару до 10% чи має право підвищити ціну без обмеження строку?
Відповідь
30.03.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3410 / 3406
Доброго дня. Прошу Вас надати роз'яснення, щодо ситуації в спрощених закупівлях. https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-03-16-012942-c. В даній закупівлі за результатами аукціону ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР-БУД" дало найменшу цінову пропозицію. Якщо відкрити початкові документи пропозиції то ми побачимо, що вартість матеріальних ресурсів 260000,00 без оподаткування(273000,00 з податком). виникає питання яким чином будуть проводитись роботи, якщо кінцева пропозиція дешевша від вартості матеріальних ресурсів, згідно ЗУ Про публічні закупівлі, виконавець(підрядник) не має права продавати матеріали з націнкою, тому виникає абсурдна ситуація. Якщо проаналізувати попередні закупівлі даного виконавця то побачимо, що за результатами аукціону у нього різко дешевшають матеріали(часом навіть в декілька разів). Виникають наступні питання: 1. Чи може виконавець робіт за результатами аукціону зменшувати вартість матеріальних ресурсів.? 2. Якщо може то чому не виконується норма закону, щодо націнки на матеріальні ресурси.? Дякую. Чекаємо на роз'яснення.
Відповідь
16.01.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3410 / 3432
Допоможіть будь ласка розібратися. На 2021 рік на по кошторису виділили 36200,00 грн. на закупівлю природного газу, до потреби 285000,00 грн. Чи можемо ми заключити прямий договір без використання системи з публікацієє звіту про укладний договір на суму 36200,00? Чи можемо ми при додатковому виділенні коштів (при внесеннях змін до нашого бюджету) укласти до договору заключеного на 36200,00 грн. додаткову угоду на збульшення суми договору на суму 150000,00 грн. (задля забезпечення газом до кінця опалювального сезону) а в квітні-травні оголосити тендер на закупівлю природного газу до кінця року. Чи в праві ми публікувати звіт про укладений договір зазначаючи що він діє з 01 січяня 2021 року хоча він укладений 16.01.2021 року? Допоможіть будь ласка.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2