Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
27.10.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3414 / 3399
На виконання ухвали Господарського суду міста Києва необхідно оплатити послуги та відшкодування витрат арбітражної керуючої на суму 84000 грн. Чи є послуги арбітражного керуючого ПОСЛУГОЮ в розумінні Закону про Публічні закупівлі зі змінами? Якщо це послуга, то чи можна прямий договір в зв'язку з відсутністю конкуренції з технічних причин?
Відповідь
04.05.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
3414 / 3384
У роз"ясненні Мінекономрозвитку щодо заміщення Уповноваженої особи зазначено"замовник самостійно зазначає у своєму розпорядчому рішенні та положенні про уповноважену особу схеми заміщення та/або способи для виконання функцій уповноваженої особи та покладення обов’язків на іншу уповноважену особу у разі її тимчасової відсутності". Як бути в такій ситуації, коли немає необхідності визначати 2-х уповноважених осіб в установі, проте необхідно визначити порядок заміщення Уповноваженої особи у разі її тимчасової відсутності? Чи можна визначити особу з числа працівників для заміщення Уповноваженої особи (тимчасово, без визначення її уповноваженою особою?)
Відповідь
23.01.2022 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3413 / 3238
Доброго дня. Згідно п. 3 ч. 2 статті 22 та на підставі ч. 1 ст. 23 ЗУ «Про публічні закупівлі» вказується інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а також технічна специфікація що містить опис усіх необхідних характеристик товарів, робіт або послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні, функціональні та якісні характеристики. Також згідно ч. 4 ст. 23 ЗУ «Про публічні закупівлі» технічні специфікації не повинні містити посилання на конкретну марку, у разі, якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтоване та містити вираз «або еквівалент». Чи може замовник вказуючи у предметі закупівлі конкретну торгівельну марку, яка має певні якісні та технічні характеристики згідно інформації виробника, вказувати у технічних специфікаціях предмету закупівлі відмінні якісні та технічні характеристики ніж має ця конкретна торгівельна марка, яка вказана у предметі закупівлі. Тобто, у предметі закупівлі вказати конкретну торгівельну марку з виразом «або еквівалент», а у технічних специфікаціях предмету закупівлі вказати якісні та технічні характеристики згідно власних виробничих потреб, які відрізняються від якісних та технічних характеристик (згідно інформації виробника) конкретної торгівельної марки, вказаної у предметі закупівлі. Предмет закупівлі 09210000-4 – код згідно єдиного закупівельного словника ДК 021:2015
Відповідь
09.11.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3413 / 3365
Чи може бюджетна установа, яка є малим непобутовим споживачем відповідно до пункту 42 частини 1 статті 1 ЗУ "Про ринок електричної енергії", укласти прямий договір на 2021 рік (без проведення спрощеної закупівлі)з постачальником універсальної послуги, якщо сума закупівлі складає близько 80,0 тис. грн.?
Відповідь
06.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3413 / 3293
Щомісячно проводиться оплата за електроенергію у (договір заключений в січні на 40 000 грн без використання Прозорро) чи потрібно щомісяця публікувати акти у зв'язку з новим Законом ?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2