Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
27.11.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5352 / 5457
Згіно рішення Тернопільської обл.ради було збільшення тарифів на постачаннчя теплової енергії на 48%. Як внести зміну тарифу відповідно до ЗУ "Про публічні закупівлі" не порушуючи аб.2 п.4 ст.36 Закону.
Відповідь
20.11.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
7709 / 7550
Чи повинен учасник, з яким після переговорів буде укладений договір згідно п.4 ч.2 ст35 та йому надіслано повідомлення про намір укласти договір надавати документи згідно ст.17, як ПЕРЕМОЖЦЮ?
Відповідь
20.11.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
7197 / 7117
Чи може ціна договору за переговорною процедурою бути більшою, ніж ціна оголошена у тендері, який двічі не відбувся?
Відповідь
13.11.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
6963 / 6872
Відповідно до ч. 1 ст. 35 Закону України “Про публічні закупівлі” (далі – Закону) переговорна процедура закупівлі - це процедура, що використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками. Згідно з п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Разом з тим, у Законі відсутні положення, відповідно до яких зміст договору про закупівлю, який укладається за результатами переговорної процедури закупівлі, не повинен відрізнятися від змісту проекту договору про закупівлю, який був визначений замовником у тендерній документації, зокрема в частині строків поставки товарів (виконання робіт, надання послуг), умов розрахунків, порядку зміни умов договору. Виходячи з викладеного, прошу надати відповідь (консультацію) з такого питання: Чи може зміст договору про закупівлю, який укладено за результатами переговорної процедури закупівлі, проведеної згідно з п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону, відрізнятися від змісту проектів договору про закупівлю, що були визначені замовником у тендерній документації, а саме в частині строків поставки товарів (виконання робіт, надання послуг), умов розрахунків, порядку зміни умов договору – за умови дотримання замовником вимог, передбачених п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону, та принципів здійснення закупівель, визначених у ст. 3 Закону.
Відповідь
25.10.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
9345 / 9015
З 2012 року управлінням капітального будівництва впроваджуються заходи з реалізації проекту будівництва "Реконструкція будівель Чернівецького перинатального центру структурного підрозділу Чернівецької обласної клінічної лікарні в м.Чернівці". У зв’язку з відсутністю безперебійного фінансування, на сьогодні генпідрядною організацією ПП «Промбудсервіс-Косів» розпочато, однак не завершено низку будівельно-монтажних робіт, в тому числі по влаштуванню систем опалення, електропостачання, вентиляції та кондиціювання, влаштування системи медичних газів, чистих приміщень, тощо. Зкоригувавши проектно-кошторисну документацію по об’єкту виникла необхідність додатково здійснити закупівлю робіт. Чи можливо застосувати переговорну процедуру з ПП «Промбудсервіс-Косів» на підставі п.5 ст. 35 ЗУ «Про публічні закупівлі» з метою уніфікації, стандартизації та забезпечення сумісності з наявними роботами для уникнення можливих проблем технічного характеру пов’язаних з експлуатацією та обслуговуванням перинатального центру.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2