Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
06.05.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4476 / 4338
Доброго дня! Згідно із ст. 11 Закону "Уповноважена особа планує закупівлі та формує річний план закупівель в електронній системі закупівель". Якщо на підприємстві призначено декілька уповноважених осіб може одна особа затвердити загальний консолідований план і оприлюднити його, чи кожна особа повинна затверджувати план за своїм напрямком і оприлюднювати його у вигляді додатків до плану?
Відповідь
06.05.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
3263 / 3214
Чи передбачено Законом обовязок Замовника при публікації через авторизовані електронні майданчики в електронній системі закупівель звіту про договір про закупівлю, укладеного без використання електронної системи закупівель (до 50 000 грн) оприлюднювати ( завантажувати) скан-версію договору про закупівлю та всі додатки до нього?
Відповідь
05.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4130 / 4127
Добрий день! Підкажіть спрощені закупівлі, який повинен бути мінімальний термін укладання договору. Є два варіанти який з них буде правильний щоб з боку всіляких перевірок все було правильно. 1). Згідно Статті 14. П 15. Замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем спрощеної закупівлі, не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю. 2). Згідно Статті 33 П 5. З метою забезпечення права на оскарження рішень замовника договір про закупівлю не може бути укладено раніше ніж через 10 днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.
Відповідь
05.05.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3856 / 3767
Доброго дня. 1)Якими нормативно-правовоми актами має керуватися Замовник, щоб проводити закупівлі вартість яких менше 50 000 грн? 2)Чи має право відповідальна особа вносити в річний план закупівлі, вартість яких менша 50 000 грн.?
Відповідь
05.05.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4564 / 4475
Замовник(установа)планує укласти договір на виконання будівельних робіт, які в свою чергу підпадають під дію ЗУ "Про державну таємницю"та наказу СБУ від 12.08.2005№ 440"Про затвердження зводу відомостей, що становлять державну таємницю".Відповідно частини 5 статті 3 ЗУ "Про публічні закупівлі" дія цього закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є: 1)товари, роботи і послуги,закупівля яких становить державну таємницю відповідно ЗУ " Про державну таємницю", або які згідно із Законами України потребують спеціальних заходів безпеки.Просимо надати роз'яснення, а саме: 1.При укладанні прямого договору(без грифу таємно)на даний вид робіт необхідно публікувати в електронній системі закупівель річний план, звіт про укладений договір?2.Згідно з визначенням частини 5 статті 3 ЗУ "Про публічні закупівлі" дія закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є товари роботи,послуги що становлять державну таємницю або закупівля яких становить державну таємницю?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2