Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
03.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
12349 / 11957
Тендерний комітет планує проведення відкритих торгів на закупівлю робіт. Серед вимог до банківської гарантії, з метою відбору лише відповідальних та зданих якісно і своєчасно виконати великий обсяг робіт, пропонується встановити вимогу, щодо оформлення її в банку, який має ліцензію НБУ та відноситься до банків перших трьох груп (рішення Комітету з питань нагляду та регулюванням діяльності банків, нагляду (оверсайту) платіжних систем НБУ від 31.12.2015 року).Чи не є дана вимога дискримінаційною?
Відповідь
20.10.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
16120 / 15722
Законом України «Про публічні закупівлі» ст27. Розкриття тендерних пропозицій, п.1 абз.1, та п.1 абз.2, передбачено 2 види розкриття тендерних пропозицій, а саме : Абз.1: розкриття тендерних пропозицій… здійснюється автоматично електронною системою закупівель відразу після закінчення електронного аукціону. Абз.2: електронною системою закупівель автоматично розкривається частина тендерної пропозиції… Разом з тим, ЗУ «Про публічні закупівлі» ст22. Тендерна документація, передбачає п.2, п.п.10), що Замовник в тендерній документації повинен вказати строк протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними… з дати розкриття тендерних пропозицій. В такому разі Замовник розуміє що, керуючись ст.. 27 абз.1- дата розкриття є датою проведення аукціону, а керуючись ст.27 абз2 - датою розкриття є дата розкриття частини тендерної пропозиції на етапі попередньої кваліфікації учасників, враховуючи що в будь-якому разі тендерною документацією чітко визначено кінцевий строк подання пропозицій учасників та те що, починаючи з моменту розкриття пропозицій, вони повинні бути дійсними на визначений Замовником строк. Прошу підтвердити вищезазначене розуміння процесу чи надати роз`яснення, щодо алгоритму чи тлумачення законодавчого підходу з цього приводу.
Відповідь
18.10.2016 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
15217 / 14706
Чи потрібно учаснику публічних закупівель отримати електронний цифровий підпис для подачі документів щодо участі у публічних закупівлях?
Відповідь
18.10.2016 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
15166 / 14061
Процедура відкритих торгів була ще розпочата згідно норм ЗУ "Про здійснення державних закупівель". Чи вважається дискримінаційною умовою вказання у документації з конкурсних торгів, вимогу: ціна за одиницю товару повинна відповідати ціні офіційного діллера цього товару
Відповідь
13.10.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
16849 / 15425
Чи можна у відкритих торгах вимагати від учасників копію Виписки або копію Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань ?чи буде це порушенням якщо замовник це вимагає?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2