Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.11.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
827 / 842
Доброго дня. Чи має право юридична особа, якій не передано в оперативне управління (не передано право розпоряджатися майном), проводити процедуру закупівлі енергосервісу?
Відповідь
07.03.2024 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
816 / 810
Замовник послуг до кваліфікаційний критеріїв та документів, які вимагаються для підтвердження відповідності учасника кваліфікаційним критеріям та іншим вимогам замовника вніс таку вимогу " Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного за предметом закупівлі договору". Чи не є це антиконкурентним обмеженням і чи суперечить це діючим нормативно-правовим актам ?
Відповідь
09.11.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
809 / 825
У 2023 році було укладену угоду з Укртелекомом про надання телекомунікайних послуг на суму 99700.00 грн. У листопаді виникла необхідність з збільшити ціну. Можна додатковою угодою чи потрібно проводити відкритті торги?
Відповідь
02.02.2024 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
807 / 805
Доброго дня! Просимо Вас надати роз’яснення, щодо планування та проведення закупівель на 2024 рік, зокрема: 1) чи сумуються за одним і тим самим (тотожнім) кодом ДК021:20215 закупівлі товарів (робіт, послуг), у разі якщо Замовник проводить частину закупівель відповідно до положень постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – постанова № 1178), а іншу частину відповідно до положень постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275 «Деякі питання здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану» (далі – постанова № 1275)? 2) якими вартісними межами керуватись Замовнику під час вибору виду закупівлі товарів (робіт, послуг) за постановою № 1178 та – постановою № 1275? 3) чи сумуються за одним і тим самим (тотожнім) протягом бюджетного року за кодом ДК021:20215 закупівлі товарів (робіт, послуг), у разі якщо Замовник проводить закупівель відповідно до пунктів 11 та пунктів 13 далі – постанови № 1178?
Відповідь
13.11.2023 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
807 / 848
Добрий день! Згідно п. 66. Постанови КМУ №822 "Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу" Замовник укладає договір з переможцем відбору не пізніше ніж через п’ять календарних днів з дня визначення електронною системою закупівель постачальника переможцем відбору. У разі обґрунтованої потреби строк для укладення договору може бути продовжений до 10 календарних днів. Згідно п. 61. Постанови КМУ №822 "Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу" Оцінка пропозицій постачальників проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі інформації, зазначеної замовником в запиті пропозицій. У разі подання постачальниками пропозицій з однаковим значенням ціни економічно вигідною визначається пропозиція, яка була подана раніше ніж інша пропозиція (інші пропозиції) з аналогічним значенням ціни. Постачальник, пропозиція якого за результатами оцінки електронною системою закупівель визначена економічно вигідною, визначається переможцем відбору. Технічно, на електронних майданчиках Замовник обов’язково повинен підтвердити намір укласти договір з учасником або дискваліфікувати учасника, якого електронною системою закупівель визначено переможцем відбору. Відтак, просимо надати наступні роз’яснення: 1) Протягом якого терміну Замовник повинен підтвердив намір укласти договір з переможцем відбору? 2) З якого моменту Замовник повинен рахувати п’ять календарних днів: з дати коли електронною системою закупівель визначено переможця відбору чи з дати коли замовник підтвердив намір укласти договір з переможцем відбору?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2