Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
14.02.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3845 / 3754
Під час проведення аукціону в рамках проведення процедури закупівлі Учасник, з метою виграшу торгів під час аукціону значно занизив свою цінову пропозицію та виграв тендер (за результатами аукціону його цінова пропозиція виявилась значно меншою, ніж середня ціна на ринку). Після заключення договору та здійснення першої поставки товару Учасник вимагає зміни ціни за одиницю товару в сторону збільшення в зв’язку з ростом ціни та товар на ринку. З метою підтвердження своєї позиції надає експертний висновок торгово-промислової палати в якому відображено максимальну ринкову ціну на даний товар, яка є значно вищою за ціну, визначену в договорі, причому така ціна згідно даного висновку була визначена на дату проведення аукціону. Разом з тим, з дати проведення аукціону та заключення договору ціна на даний товар на ринку істотно не змінювалась (фактично договір заключено за цінами значно нижчими за ринкові згідно цінової пропозиції Учасника). питання: Чи буде правомірною зміна істотних умов договору в частині збільшення ціни за одиницю товару в даному випадку? Відповідно до вимог п. 2 ч.4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» коливанням ціни вважається зміна ціни на ринку з дати проведення аукціону на певну дату, на яку Учасник виявив бажання підняти ціну за одиницю товару згідно умов договору, чи різниця ціни на ринку в порівнянні з ціновою (тендерною) пропозицією Учасника? В разі зміни ціни на ринку з дати заключення договору на 3 відсотка, чи буде правомірним підняття ціни на 10 відсотків?
Відповідь
09.02.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4045 / 4020
Замовником проведено відкриті торги на закупівлю кам'яного вугілля та укладено договір 30.01.2017р., в якому зазначена загальна вартість договору, у т.ч. сума ПДВ 20%. Також у специфікації зафіксовано ціну за 1т вугілля без ПДВ + ПДВ. З 01.02.2017 постачальник вугілля вирішив скористатися податковою вугільною пільгою та підготував додаткову угоду, де сума договору, обсяг закупівлі та ціна за 1 продукції не змінюється, тобто ціна вугілля що з ПДВ що без ПДВ однакова. Надайте, будь-ласка, роз'яснення, чи правомірна така зміна договору, і якщо так, то яку частину п.4 ст.36 Закону застосувати?
Відповідь
02.02.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4454 / 4182
Доброго дня. При оприлюдненні повідомлення про внесення змін до договору у зв'язку зі зміною тарифів (при чому сума, визначена в договорі залишається без змін, а змінюється лише обсяг закупівлі), на підставі п. 7 ч. 4 ст. 36 ЗУ "Про публічні закупівлі" - зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, регульованих цін (тарифів) і нормативів, які застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни,система електронного майданчика не дає змоги оприлюднити вищезазначену інформацію без зміни суми, визначеної в договорі, цим самим змушуючи замовника обирати іншу підставу ч. 4 ст. 36 ЗУ "Про публічні закупівлі" для оприлюднення змін істотних умов договору. Який законний вихід з даної ситуації? Дякую.
Відповідь
30.01.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3966 / 3730
До нас звернувля Учасник-переможець з яким укладено договір на придбання продуктів харчування, який пропонує збільшити ціну за одиницю в зв’язку з коливанням ринкових цін. Як підтвердження ціни він надає середні споживчі ціни по Харківській області за грудень 2016 року, виданого Держстатом, але в кінці цього листа написано застереження щодо застосування наведених середніх цін, що призначені лише для розрахунків індексів споживчих цін і не можуть бути використані для інших цілей (ми розуміємо, що для підтвердження підвищення ціни також)
Відповідь
30.01.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4323 / 4274
Після підписання договору Замовник змінив проект, а саме, змінив вид робіт замість будівництва залізобетонного каркасу, замінив моноліт (за договором ціна тверда). У зв’язку з чим змінився, перелік робіт та характер робіт, що за собою тягне збільшення ціни договору. Чи може бути підстава збільшення даних робіт відповідно до п. 4, ч. 3) покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі. А збільшення ціни за п. 4 ч. 7) міни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, регульованих цін (тарифів) і нормативів, які застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни. Який процесуальний порядок відображення даної угоди.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2