Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.07.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2642 / 2680
Згідно абз.2 ч.3 ст.17 ЗУ "Про публічні закупівлі" Переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої цієї статті. Надайте консультацію,в якій формі (за допомогою електронної системи чи у вигляді паперових документів)здійснюється надання таких документів?
Відповідь
04.07.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2509 / 2573
Прошу надати розяснення, чи правомірні дії Учасника. На вимогу Тендерної документації для підтвердження кваліфікації необхідно було надати довідку про наявність приладів та повірки цих приладів. На момент подання пропозиції прилади проходили щорічну повірку, тому надати діючу повірку небуло можливості, однак Учасник надав гарантійний лист, що всі прилади, які використовуються для надання послуги будуть проходити повірку. Коли Замовник розглядав документи Учасника (кваліфікація) Учасник надав лист пояснення та повірки приладів. Чи правомірні дії Учасника?
Відповідь
03.07.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2198 / 2119
Відповідно до абз.2 ч.3 ст.17 закону України "Про публічні закупівлі" переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої цієї статті. Яким чином, у якій формі (за допомогою електронної системи чи у вигляді паперових документів)здійснюється надання даних документів переможцем.
Відповідь
02.07.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2595 / 2536
Доброго дня, підскажіть будь-ласка, як провести відкриті торги, якщо проектно-кошторисною документацією передбачено роботи по реконструкції парку на 2 млн.грн, а можемо освоїти до кінця року лише 900 тис.грн.
Відповідь
27.06.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2185 / 2287
Відповідно до ч.2 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII умови, порядок та процедури закупівель товарів, робіт і послуг регулюються виключно цим Законом та/або Законом України "Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони", крім випадків, передбачених цим Законом, і не можуть встановлюватися або змінюватися іншими законами України, крім законів, що містять виключно норми щодо внесення змін до цього Закону та/або до Закону України "Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони". Частиною 2 ст.21 ч.2 Закону № 922-VIII встнаовлено перелік інформації, що обов'язково повинна бути зазначена в оголошенні про проведення процедури відкритих торгів. Оскільки Закон № 922-VIII має вищу юридичну силу ніж підзаконні нормативно-правові акти, а ч.2 ст.21 Закону не містить посилань на можливість розширення цього переліку Уповноваженим органом, питання: Чи буде порушенням Закону № 922-VIII не зазначення інформації в оголошенні крім інформації визначеної ч.2 ст.21 Закону № 922-VIII?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2