Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
10.06.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3579 / 3753
Чи може Замовник, який оголосив спрощену процедуру закупівлі зазначати натупну вимогу: "Учасник подає по даній таблиці пропозицію за повним переліком найменування товару аналог або еквівалент не пропонувати. Не допускаються будь-які відхилення від наведеного переліку товару"?
Відповідь
02.06.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3089 / 3233
Добридень. Дайте будь ласка відповідь і роз'яснення з нашого питання. Нам було виділено за кодом 200000 гр. на заправку картриджів. Ми спочатку уклали прямий договір на 49000 гр. Далі виставили на прозорро залишок у сумі 151000 гр. Після торгів було зекономлено 49000 гр. Підкажіть будь ласка на решту суму 49000 гр. ми можемо укласти прямий договір ? або тільки повинні виставляти на прозорро ? Спасибі велике за допомогу у вирішенні питання.
Відповідь
02.06.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3158 / 3270
Чи можна проводити закупівлю очікуваною вартістю меншою 50000 грн за спрощеною процедурою? Чи не вважатиметься це порушенням Закону "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
25.05.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3650 / 3688
В січні 2021року було укладено договір на отримання послуг за спрощеною/допороговою процедурою на загальну суму 71 400,0грн. В травні 2021року виникла необхідність збільшити суму цього договору на 20 000,0грн.. В основному договорі не прописана можливість збільшення обсягу послуги та/або вартості. Яким чином можна укласти додаткову угоду? Чи потрібно в цьому випадку проводити нову спрощену процедуру закупівлі ?
Відповідь
24.05.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3409 / 3484
Доброго дня. Відповідно до абз. 1 п. 1 ч. 7 ст. 3 Закону України "Про публічні закупівлі", придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, у разі: 1) якщо було двічі відмінено спрощену закупівлю через відсутність учасників. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, вимоги до учасника не повинні відрізнятися від тих, що були визначені замовником в оголошенні про спрощену закупівлю. Виникла ситуація: оголошували двічі спрощену закпівлю учасників не було, предмет закупівлі, його технічні, якісні харектеристики, вимоги до учасників не змінювалися, змінювалася лише очікувана вартість придмету закупівлі чи можна при таких умовах укладати договір без застосування процедур на підставі абз. 1 п. 1 ч. 7 ст. 3 Закону?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2