Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
20.03.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3239 / 3201
Добрий день! Питання потенційного учасника процедури закупівлі полягає в наступному. Чи може юридична особа, створена за законодавством України, використовувати досвід виконання договорів свого засновника-нерезидента?
Відповідь
10.03.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4246 / 4146
Доброго дня! Згідно п. 10 ч. 1 ст. 17 ЗУ "Про публічні закупівлі" однією з підстав відхилення тендерної пропозиції учасника є відсутність у юридичної особи, яка є учасником, антикорупційної програми чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень. Чи поширюється дана вимога на компанії-нерезиденти, які є учасниками закупівель, якщо у їх країні відсутнє антикорупційне законодавство чи їх законодавство це не передбачає? Чи має право Замовник вимагати від них наявність антикорупційної програми?
Відповідь
16.01.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
3293 / 3310
Добрий день. Бюджетна установа має тендерний комітет для організації та проведення ВСІХ закупівель. Плануємо залишити його до 31.12.2021 відповідно до Перехідних положень ЗУ "Про публічні закупівлі" (в новій редакції)для організації та проведення ВСІХ закупівель, в тому числі спрощеної закупівлі. Чи обов`язково в такому випадку ДОДАТКОВО визначати або призначати уповноважену особу для організації та проведення СПРОЩЕНОЇ ЗАКУПІВЛІ з 19.04.2020 чи можливо цю роботу залишити за тендерним комітетом?
Відповідь
19.12.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4975 / 4801
У яких випадках конкурсні торги можуть відбуватись за участі одного учасника?
Відповідь
11.12.2019 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
3567 / 3681
Чи може агент ( по агентському договору) приймати участь в державних закупівлях від імені принципала та корисистуючисть його документами ( в тому числі сертифікатом на систему НАССР та ІSO)?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2