Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
14.06.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
0 / 2
Відповідно до п. 5 ч. 2 ст. 40 переговрна процедура закупівлі застосовується якщо після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника. Можливість і умови таких додаткових робіт чи послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, який укладений за результатами проведення тендера. Закупівля додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендера. Просимо пояснити, що мається на увазі під поняттям основний договір чи включає цей договір усі зміни, що до ньог овносился протягом його дії?
Відповідь
12.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1 / 1
Доброго дня! Відкриті торги проведені у 2019 році на капітальний ремонт. Заключено договір на 5090.000 тис грн. Роботи у 2019 році виконані на суму 2212,454 тис. грн., термін дії договору продовжено на 2020 рік. У 2020 році проведено коригування кошторисної документації, в якій було замінено матеріали на зовнішнє опорядження та добавлено додаткові роботи, які не були враховані у попередній проектно-кошторисній документації. (Загальна вартість робіт по новій кошторисній документації, які необхідно виконати у 2020 році складає 3986,000 тис грн.) Чи може Підрядник закінчити невиконані роботи по існуючому договору? Чи може Замовник заключити договір з тим самим Підрядником на додаткові роботи по переговорній процедурі закупівель (вартість додаткових робіт не перевищує 50% від основного договору) відповідно до пп.5 п. 2 ст. 40 Закону України "Про публічні закупівлі"? Чи нам необхідно розривати договір з цим Підрядником та проводити відкриті торги на загальну вартість невиконаних робіт по відкоригованій кошторисній документації?
Відповідь
11.06.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
0 / 0
Чи дозволяється в договорах, укладених за переговорною процедурою згідно підстав визначених статтею 40 Закону України "Про публічні закупівлі" встановити, що умови договору застосовуються до відносин між сторонами, які виникли до його укладення.(ч.3. ст. 631 ЦК України)?
Відповідь
10.06.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2 / 4
Замовником двічі проведено відкриті торги, що відмінені на підставі ч. 2 ст. 32 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон). Таким чином, виникла підстава для застосування переговорної процедури закупівлі відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону. Разом з тим, строки поставки товару, визначені в тендерній документації відкритих торгів, стали неможливими для виконання. Просимо надати роз’яснення чи має право замовник під час застосування на підставі п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону переговорної процедури закупівлі встановити строки поставки товару, відмінні від визначених у тендерній документації відмінених відкритих торгів, за умови, що предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, вимоги до учасника процедури закупівлі не відрізнятимуться від вимог, визначених замовником у тендерній документації.
Відповідь
10.06.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1 / 1
Добрий день! В зв'язку з виробничою необхідністю та враховуючи специфіку підприємства. Прохання надати чітке роз'яснення щодо можливості застосування ч.3 ст. 631 ЦК України при укладанні Договору з учасником переговорної процедури закупівлі. При цьому слід зазначити, що оплата послуг здійснюватиметься лише після проведення процедури та після укладання Договору. Дякую!
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2