Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
01.07.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1 / 0
Прохання допомогти в визначенні предмета закупівлі такого як "технічна інвентаризації об’єкта нерухомого майна будівлі гаражу для автобуса ЛАЗ та будівлі гаражу і складу ремонтно-механічних майстерень, а саме складання технічного паспорту", це работа чи послуга згідно ст.1 п.17 та п.22?
Відповідь
25.06.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
0 / 0
Доброго дня! Нашому підприємству потрібно здійснити заміну трансформаторів струму на одному з підрозділів. Для цього треба спочатку розпломбувати його, замінити, а потім опломбувати. Розпломбування та опломбування це один код ДК 021-2015, а заміна інший. По цим кодам ми вже перейшли поріг 50000,00 грн. Тобто замість того, щоб просто укласти договір з обленерго на заміну (яка орієнтовно складає 1200 грн (600 виїзд працівника, розпломбування та опломбування + 600 заміна) нам потрібно заключити договір з обленерго на 2 виїзда для опломбування та розпломбування, а також провести спрощену закупівлю послуг по заміні трансформатора. Потрібно зауважити, що у нашого підприємства 40 підрозділів по всій території країни. Спираючись на нову редакцію закону нам потрібно сплатити в 1,5 раза більше коштів та витратити на це близько 15 днів, замість того, щоб укласти договір з обленерго. А якщо міняти трансформатори на всіх об'єктах? Як нам бути в цій ситуації?
Відповідь
18.06.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
0 / 0
Для систематичного й безперервного поширення соціальної реклами у Дніпропетровській області на балансі нашого департаменту є понад 170 стаціонарних металевих споруд типу бігбод, які знаходяться в містах, районах та поза межами населених пунктів Дніпропетровської області. Для утримання бігбордів в належному стані декілька споруд потребують поточного ремонту. Порядком визначення предмета закупівлі визначено, що під час здійснення закупівлі послуг з поточного ремонту, предмет закупівлі визначається за кожною окремою спорудою. Питання: 1) чи має право тендерний комітет при проведення закупівлі з поточного ремонту скористатися Порядком, а саме: визначитися з видатками по кожній окремій споруді та провести відповідну закупівлю (в нашому випадку це - звіт про укладений договір за кожною спорудою окремо)? 2) чи вважатиметься порушенням, якщо ці угоди будуть укладені з одним й тим юридичним лицем (виконавцем послуг)?
Відповідь
17.06.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
0 / 0
Доброго дня, в п.3 ч.2 наказу від 15.04.2020 №708 «Про затвердження Порядку визначення предмета закупівлі» не зазначена інформація щодо визначення окремих частин предмета закупівлі (лотів) під час закупівлі послуг з поточного ремонту. Чи це означає це що поділ на лоти при закупівлі послуг з поточного ремонту не передбачений?
Відповідь
16.06.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
0 / 0
ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» має потребу в здійсненні видатків на оплату освітніх послуг та послуг у сфері науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт. Для надання цих послуг часто притягуються сторонні (не працівники університету) фізичні особи. Як правило, такі послуги виконуються на підставі цивільно-правових договорів. Чи підпадає під дію Закону України «Про публічні закупівлі» придбання замовником таких послуг, якщо вони виконуються на базі цивільно-правових договорів: - участь в захисті кандидатської дисертації у якості опонента; - робота в державній екзаменаційній комісії; - рецензування робіт (магістерських, дипломних); - підготовка науково-методичних рекомендацій; - розробка методичних посібників; - участь співробітників в реалізації господарських договорів на виконання науково-дослідних робіт; - участь сторонніх виконавців в реалізації господарських договорів на виконання науково-дослідних робіт; - додаткова праця співробітників, що не входить в коло їх функціональних обов’язків за посадовими інструкціями; залучення сторонніх виконавців у разі необхідності виконання окремих робіт нерегулярного, одноразового або ненормованого характеру.
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2