Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
18.01.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3202 / 3181
Доброго дня! Чи не є виключенням, що відповідає п.10 ч.4 ст.2 ЗУ "Про публічні закупівлі", і чи буде проводитись тендер у наступній ситуації: іноземна компанія планує здійснювати будівництво ліній електропередач на території України, уклавши відповідний договір з УКРЕНЕРГО.
Відповідь
14.01.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3537 / 3577
Доброго дня! Наше міське комунальне підприємство здійснює виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для 51% мешканців та об’єктів соціальної інфраструктури міста, та належить до суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання в розумінні Закону України «Про публічні закупівлі». У зв’язку з набранням чинності положень Закону України «Про ринок електричної енергії» існуючий договір на постачання електричної енергії анульовано. Питання: Чи можемо ми, на підставі пункту 2) частини 4 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме, що «дія цього Закону для замовників, які провадять діяльність в окремих сферах господарювання, додатково не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є: 2) паливно-енергетичні ресурси для виробництва електричної, теплової енергії, проведення геологічного вивчення родовищ корисних копалин (у тому числі неопромінених паливних елементів (твелів) для ядерних реакторів), Укласти прямий договір с постачальником електричної енергії без проведення торгів?
Відповідь
18.12.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3566 / 3445
Як за новими правилами повинні проводити закупівлю електроенергію Замовники, які провадять діяльність в окремих сферах господарювання (зокрема, монополісти у сфері теплопостачання) через процедуру відкритих торгів чи без застосуваня процедури (шляхом укладання прямого договору) згідно ст.2 ч.4 ЗУ "Про публічні закупівлі", а також як правильно провести закупівлю послуг з транспортування електроенергії?
Відповідь
05.12.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4100 / 4210
Добрий день! питання полягає в тому, що, наприклад, ми вже використали код ДК по якому вже проводилося багато відкритих торгів та прямих закупівель за рік, чи можемо ми заключити зараз прямий договір по звіту на прозоро, якщо сума закупівлі зараз становить 20 000 грн і буде сплачена не за державні кошти, а за кошти від власної господарської діяльності ПАТ "НСТУ"?
Відповідь
05.12.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4301 / 4193
чи можливо здійснювати пряму закупівлю за кодом ДК, по якому ми вже проводили відкриті торги та прямі договори і сума по коду вже давно перевищує 200 000 грн? тендерний стверджує, що якщо ми оплачуємо послуги або товари за кошти від власної господарської діяльності, то ми взагалі можемо не користуватися майданчиком для закупівель, то є так чи ні?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2