Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
05.07.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Доброго дня! Наша організація проводила відкриті торги. Переможцем було надано Витяг з Єдиного державного реєстру, де в графі «перелік засновників» було зазначено «КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) У ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ ВІДСУТНІЙ, ЖОДНА ОСОБА НЕ ВОЛОДІЄ БІЛЬШЕ НІЖ 25% СТАТУТНОГО КАПІТАЛУ», при цьому засновники не є фізичними особами. Чи є це підставою для відхилення пропозиції переможця торгів відповідно до п.9 ч.1 ст.17 ЗУ «Про публічні закупівлі»?
Відповідь
04.07.2017
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
З 11 червня 2017 року набрав чинності Закону України “Про ринок електричної енергії” (далі-Закон), який було прийнято 13.04.2017. Цей Закон визначає правові, економічні та організаційні засади функціонування ринку електричної енергії, регулює відносини, пов’язані з виробництвом, передачею, розподілом, купівлею-продажем, постачанням електричної енергії для забезпечення надійного та безпечного постачання електричної енергії споживачам з урахуванням інтересів споживачів, розвитку ринкових відносин, мінімізації витрат на постачання електричної енергії та мінімізації негативного впливу на навколишнє природне середовище. Ринок електричної енергії – система відносин, що виникають між учасниками ринку під час здійснення закупівлі купівлі-продажу електричної енергії та/або допоміжних послуг, передавання та розподілу, постачанні електричної енергії споживачам. Ринок електричної енергії функціонує на конкурентних засадах, крім діяльності суб’єктів природних монополій, з обмеженнями установленими цим Законом. Господарську діяльність з виробництва, передавання, розподілу електричної енергії споживачеві, трейдерську діяльність, здійснення функцій оператора ринку та гарантованого покупця проводять на ринку електричної енергії за умови отримання відповідної ліцензії. Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з виробництва, передавання, розподілу електричної енергії, постачання електричної енергії споживачеві, трейдерської діяльності, здійснення функцій оператора ринку та гарантованого покупця затверджує Регулятор. Закон доповнює перелік учасників ринку новим учасником – трейдером, яким може бути будь-який суб’єкт господарювання, що здійснює купівлю електричної енергії виключно з метою її перепродажу споживачеві. Оскільки, дані зміни в Законі на наш погляд суттєво впливають на порядок проведення процедур закупівель електроенергії Замовниками і станом на 01.07.2017 відсутні будь-які роз`яснення з приводу проведення закупівлі електроенергії просимо Вас зазначити: Закупівлю електроенергії проводити, як відкриті торги чи, як переговорну процедуру? Дякую.
Відповідь
03.07.2017
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Відповідно до інформації розмщенної в Системі, замовником оприлюднено Звіт про укладені договори ID UA-2017-01-30-000459-a, згідно п. 9 Звіту Конкретна назва предмета закупівлі:Продукти харчування згідно спеціфікації, п.15 15. Ціна договору: 1 396 450 UAH з ПДВ. Крім того замовником розміщено Звіти про укладені договори , на кожний із пунктів товару, вказаного в специфікації до даного договору(вартість якого білше 50 тис. грн):UA-2017-01-31-000652-c, UA-2017-01-31-000641-c, UA-2017-01-31-002652-b, UA-2017-01-31-000737-a..., з зазначенням цього ж договору, але ціна договуру в звітах, дорівнює вартості кожного пункту товару, вказаного в специфікації до нього. Чи є дана ситуація, порушенням ч.7 ст.2 Закону, та ч.3 ст36 Закону. Чи повинна була дана закупівля проводитись як відкриті торги.
Відповідь
27.06.2017
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Просимо надати роз’яснення чи потрібно обов’язково проводити тендерні процедури (відкриті торги, переговорну процедуру) за супутніми послугами по будівництву ( авторський нагляд, технічний нагляд, експертиза технічної та кошторисної частини проекту, вартість менше 200 тис. грн.) у разі якщо вони включені до зведеного кошторисного розрахунку у проекті, а також чи потрібно проводити тендер по послугам які не включені до зведеного кошторисного розрахунку, але будуть здійснені по даному об’єкту будівництва (коригування проекту у разі потреби, пуско - налагоджувальні роботи, приєднання до електричних мереж тощо). Зведений кошторисний розрахунок 7998 тис. грн., супутні послуги не перевищують вартості самого будівництва. При цьому просимо зазначити саме на якій стадії вважати вартість робіт, а також супутніх послуг такими, що потребують проведення тендеру: 1. Після стадії проектування; 2. після проведення експертизи кошторисної частини проекту (вимоги Постанови КМУ № 560 від 11.05.2011); 3. затвердження кошторису установи (бюджетних призначень) на проведення відповідного будівництва. Дякуємо.
Відповідь
27.06.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Доброго дня! До нашої установи, як замовника процедури відкриті торги, звернулась юридична особа за розясненням з такого приводу: чи підлягає відхиленню тендерна пропозиція учасника (юридичної особи) оскільки останній перебуває в стані перетворення та в Єдиному реєстрі юридичний осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань значиться як "в стані припинення".
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json