Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.06.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4917 / 4732
Відкриті торги було оголошено з ПДВ, у формі тендерної пропозиції наголошувалось на зазначенні Учасником ціни пропозиції з ПДВ. Система вибрала переможця - ФОП,який є платником єдиного податку. Якщо до вартості його пропозиції додати ПДВ, ціна буде перевищувати ціну пропозиції наступного Учасника, очікувану вартість закупівлі та планову суму по цій закупівлі. Кого обирати переможцем?
Відповідь
20.06.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5155 / 4852
Чи може замовник процедури закупівлі (відкриті торги) переглянути раніше ухвалене рішення про відхилення тендерної пропозиції учасника за наслідками розгляду вимоги (в порядку ч.3 ст.30 Закону України "Про публічні закупівлі"), в якій наведені обставини, що повністю спростовують підстави для відхилення пропозиції даного учасника?
Відповідь
04.06.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4732 / 4604
Доброго дня!Цікавить відповідь на наступні питання: 1 Замовник провів процедуру відкриті торги згідно річного плану та запланованої очікуваної вартості закупівлі на суму 700000 грн. Після завершення відкритих торгів був укладений договір на 680000 грн. Чи потрібно тепер вносити корективи до річного плану відносно очікуваної вартості закупівлі, тобто зменшити очікувану вартість закупівлі до 680000 грн? Дехто вважає, що потрібно після проведених процедур вносити корективи до річного плану, щоб вивільнити кошти для наступних закупівель. 2 Чи потрібно також вносити зміни до додатку до річного плану в очікувану вартість закупівлі після зменшення суми договору? Дякую!
Відповідь
01.06.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
4929 / 4630
Відповідно до Закону лоти визначаються замовником в межах єдиної процедури закупівлі. Замовником заплановано проведення відкритих торгів по трьох лотах на закупівлю товарів вартістю більш як 133 тис.євро. Річний план оприлюднено. Вартість Лоту №1 перевищує 133 тис.євро, вартість двох інших лотів складає відповідно 300 тис.грн. і 900 тис.грн. Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі -квітень 2017. Чи може замовник проводити відкриті торги з публікацією англійською мовою окремо по кожному лоту, а не в межах єдиної процедури закупівлі? Чи необхідно вносити зміни в річний план в частині початку проведення процедури закупівлі, оскільки тільки по одному лоту торги розпочато згідно з річним планом - у квітні. Торги по інших лотах на цей час не розпочато?
Відповідь
31.05.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4802 / 4749
За результатами процедури закупівлі відкриті торги укладено Договір на закупівлю робіт з додатками до нього у відповідності із проектом договору про закупівлю робіт з додатками до нього, який надавав Учасник в складі тендерної пропозиції, відповідно до вимог Тендерної документації. В Договорі про закупівлю робіт були передбачені кошти на покриття витрат, пов’язаних з інфляційними процесами, але не було передбачено порядок уточнення вартості ресурсів, пов’язаних з інфляційними процесами. Після укладання Договору про закупівлю робіт було отримане додаткове роз’яснення від Управління ціноутворення, економіки та договірних відносин у будівництві Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, в якому зазначено наступне: якщо на об’єкті будівництва укладена тверда договірна ціна, але у процесі будівництва виникла необхідність уточнення вартості окремих складових (трудових, матеріально-технічних ресурсів), таке уточнення здійснюється згідно умов передбачених договором. При цьому відшкодування додаткових витрат, пов’язаних із зазначеним, здійснюється за рахунок коштів на покриття додаткових витрат пов’язаних з інфляційними процесами, економії коштів по інших роботах і витратах, та коштів на покриття ризику підрядника, передбачених договірною ціною. Якщо договором не передбачені умови уточнення цих ресурсів, за домовленістю сторін складається додаткова угода до договору, в якій передбачається порядок уточнення вартості вказаних ресурсів. Прошу надати роз’яснення чи є можливим внесення змін в Договір на закупівлю робіт шляхом укладання додаткової угоди у відповідності із вимогами Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року № 922-VIII для виконання вимог ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» та листа-роз’яснення Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, в якій буде передбачено порядок уточнення вартості ресурсів, пов’язаних з інфляційними процесами, при цьому вартість та обсяг робіт Договору про закупівлю робіт залишається незмінною.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2