Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
01.02.2022 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
337 / 351
Замовник на даний час проводить відкриті торги на закупівлю за ДК 021:2015 код 50750000-7 Послуги з технічного обслуговування ліфтів (послуги з технічного обслуговування ліфтів), але Учасник виклав тендерну пропозицію де зазначена назва предмету договору ДК 021:2015 код 50750000-7 Послуги з технічного обслуговування ліфтів (послуги з технічного обслуговування ліфтів на 2022 рік). Тобто різниця в тому, що Учасником додано в предмет договору слова ..на 2022 рік. В даному випадку тендерна пропозиція Учасника відхиляється, чи все ж можна визнати переможцем? інших помилок не виявлено
Відповідь
01.02.2022 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
519 / 500
Доброго дня! Наш заклад є замовником. У 2021 році за результатами проведення відкритих торгів було укладено договір про закупівлю капітального ремонту. На теперішній час в результаті коригування проекту виникає потреба у проведенні додаткових будівельних робіт, які не були передбачені початковим проектом. Очікувана вартість таких додаткових робіт є меншою за 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю. У відповідності до п. 5 частини другої ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» замовником як виняток може бути застосована переговорна процедура закупівлі у разі, «якщо після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника. Можливість і умови таких додаткових робіт чи послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, який укладений за результатами проведення тендера. Закупівля додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендера». Виходячи з вищезазначеного прошу надати роз’яснення щодо наступних питань: Чи має право замовник провести переговорну процедуру закупівлі на підставі п. 5 частини другої ст. 40 Закону у зв’язку з виникненням необхідності у закупівлі в того самого учасника додаткових робіт, які не були передбачені у початковому проекті? Чи вважаються аналогічними роботами в розумінні Закону додаткові будівельні роботи, не зазначені у початковому проекті, але які є за кодом ДК аналогічними?
Відповідь
30.01.2022 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
448 / 438
У своїх відповідях на схожі запитання Ви стверджуєте, що "обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі" повинно бути у вигляді експертних, нормативних, технічних та інші документів, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі. Тоді виникає логічне запитання скільки повинно бути "інших документів", щоб у служб аудиту не було підстав притягувати Замовників до відповідальності. Чи не правомірно було б вважати, що для закупівлі таких послуг, як "Розподіл електричної енергії", "Розподіл газу" було б достатньо "Обгрунування застосування переговорної процедури", адже це є суб'єкти природніх монополій і тарифи на їхні послуги чітко регулюються комісією НКРЕПКП. Також законодавець сам міг прописати, що до п. 8 ч. 6 ст. 40 додати слова " у вигляді", але оскільки він цього не зробив, то можливо значення коми між частинами цього пункту означає "ТА/АБО", тоді все стає на свої місця і не буде викликати суперечок між замовниками та аудиторами. Дякую
Відповідь
26.01.2022 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
359 / 354
Плануємо здійснити закупівлю електроенергії шляхом проведення переговорної процедури закупівлі. Очікувана вартість закупівлі більше 200 тис.грн. Просимо надати відповідь: 1. Чи має право керівник Замовника в зв'язку з ліквідацією тендерного комітету брати участь в переговорах по закупівлі електричної енергії та підписувати документи, які стосуються переговорної процедури закупівлі (запрошення учасників на переговори, протокол переговорів, рішення про намір укласти договір про закупівлю, договір про закупівлю електроенергії)? 2. Чи має право уповноважена особа Замовника підписувати документи, що стосуються переговорної процедури закупівлі? Якщо має, то які?
Відповідь
26.01.2022 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
223 / 237
Доброго дня, потрібна фахова допомога. Провели двічі ВТ з англійською мовою на закупівлю Послуги фінансового лізингу на придбання комунальної техніки (ДК 021-2015: 66110000-4 - Банківські послуги) Financial leasing services for the purchase of communal equipment (DK 021-2015: 66110000-4 - Banking). Перші не відбулися 07 листопада 2021 р, другі- 21 січня 2022 р., в зв'язку з тим, що для участі у закупівлі було подано менше двох тендерних пропозицій в обох випадках. Чи маю право оголосити переговорну процедуру на підставі двох відмінених вищезазначених торгів? У цьому випадку підтвердженням наявності підстав для застосування переговорної процедури закупівлі виступатимуть звіти про результати проведення закупівлі з використанням електронної системи закупівель, що були відмінені у зв’язку з відсутністю достатньої кількості пропозицій. Оскільки, Закон не містить вимог та / або обмежень щодо обов’язкового проведення переговорної процедури закупівлі у тому ж бюджетному періоді, що й процедури відкритих торгів, які були відмінені через недостатню кількість учасників та можуть слугувати обґрунтуванням підстави для переговорної процедури закупівель, то ми маємо таку можливість. Чи є якась заборона? Отже, якщо для забезпечення потреби відповідного року замовником було двічі відмінено торги через відсутність достатньої кількості учасників, ми можемо застосувати переговорну процедуру закупівлі згідно з пунктом 1 частини 2 статті 40 Закону, зазначивши в обґрунтуванні застосування переговорної процедури закупівлі під час оприлюднення повідомлення про намір укласти договір про закупівлю посилання на звіти про результати проведення процедур закупівель, що були відмінені у зв’язку з відсутністю достатньої кількості тендерних пропозицій, предметом закупівель за 2021 рік у яких були ті самі послуги, що є предметом даної переговорної процедури закупівлі, та завантаживши відповідні підтвердні документи. Дякую за відповідь.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2