Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.06.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
7804 / 7522
Державне підприємство "Державний інститут судових економіко-правових та технічних досліджень" створено в 1971 році на підставі наказу № 225 Міністерства хімічної промисловості СРСР. Відповідно до п. 1.1 Статуту Державного підприємства «Державний інститут судових економіко-правових та технічних експертних досліджень» (нова редакція), затвердженого наказом Міністерства юстиції України 12 грудня 2016 року № 3624/5, державне комерційне підприємство «Державний інститут судових економіко - правових та технічних експертних досліджень» засноване на державній власності (100 % частки в статутному капіталі) та належить до сфери управління Міністерства юстиції України. Згідно із п. 3.1. Статуту головною метою підприємства є задоволення потреб органів досудового розслідування, судових органів, інших державних органів, а також фізичних та юридичних осіб у забезпеченні їх належною, кваліфікованою та об’єктивною експертизою, орієнтованою на максимальне використання досягнень науки і техніки. Пунктом 1.5 Статуту підприємства визначено, що останній відповідно до покладених на нього завдань здійснює експертну, навчальну, консультаційну, аналітичну, маркетингову, дослідницьку та комерційну діяльність з метою задоволення потреб держави, фізичних, юридичних осіб та одержання прибутку. Підприємство здійснює комерційну господарську діяльність і не фінансується за рахунок бюджетних коштів. Аналіз чинних нормативно-правових актів щодо регулювання публічних закупівель, судової практики в сфері публічних закупівель, листів Мінекономрозвитку від 29.04.2016 № 3302­06/12875­06 “Щодо здійснення закупівель замовниками” та від 12.05.2016 № 3302­06/13747­07 “Щодо здійснення закупівель замовниками, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання” дозволив зробити висновок, що наше підприємство не є замовником в розумінні п. 9 ч.1 ст. 1 Закону України "Про публічні закупівлі". Натомість, з метою дотримання законності при здійсненні господарської діяльності підприємства, просимо надати роз'яснення, чи є ДП "ДІСЕД" замовником в розумінні п. 9 ч.1 ст. 1 Закону України "Про публічні закупівлі" при здійсненні комерційної діяльності, направленої на закупівлю послуг з проведення експертиз (експертних досліджень) за умови, що в штаті підприємства відсутні такі штатні одиниці як експерт та такі послуги закуповуються з метою задоволення потреб замовників без використання бюджетних коштів цільового користування (юридичні особи приватного публічного права, фізичні особи або учасники судових процесів за судовим рішенням (ухвалою) суду).
Відповідь
21.06.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6067 / 5981
Доброго дня! Відповідно до статті 17 Закону України "Про публічні закупівлі" замовник приймає рішення про відмову учаснику в процедурі закупівлі та зобов`язаний відхилити тендерну пропозицію учасника у разі, якщо в т.ч. тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов`язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з членом (членами) тендерного комітету, уповноваженою особою замовника. Згідно п.4 статті 28 ЗУ "Про публічні закупівлі" після оцінки пропозицій замовник розглядає тендерні пропозиції на відповідність вимогам тендерної документації з переліку учасників, починаючи з учасника, пропозиція якого за результатом оцінки визначена найбільш економічно вигідною. У разі відхилення тендерної пропозиції, що за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, замовник розглядає наступну тендерну пропозицію з переліку учасників. Питання: 1.Чи є пов`язаними особами учасники - державні підприємства, засновниками яких є державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру? 2. Яким чином перевіряти чи є учасники пов`язаними особами, якщо перейти до розгляду тендерної пропозиції наступного учасника можливо лише після відхилення пропозиції попереднього?
Відповідь
20.06.2017 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
8245 / 7985
У штаті комунального підприємства працює 3 особи. Для купівлі трактора за бюджетні кошти(програма підтримки сільської ради) потрібно створити тендерний комітет. Закон вимагає 5 чоловік в тендерному комітеті. Чи може бути створений тендерний комітет з 3 працівників підприємства? Уповноважена особа теж не може бути призначена, відсутня вища освіта та досвід роботи в торгах 2 роки( згідно Положення про уповноважену особу).
Відповідь
16.06.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6506 / 6349
Вiдбувся аукціон по відкритих торгах на закупівлю літніх автомобільних шин. При розгляді пропозицій було визнано переможця з остаточною аукціоною пропозицією 290 000.00 грн з ПДВ. Після визначення переможця, Учасник надав та завантажив на веб - портал Уповноваженого органу остаточну цінову пропозицію, яка склала 289 999.92 грн з ПДВ, що на 8 копійок менше остаточної ціни аукціону. Дану різницю Учасник пояснив через великий асортимент і номеклатуру товару та неможливістю через те отримати точну суму в 2900000.00 грн з ПДВ. Чи маємо ми право прийняти та підписати договір з Учасником на суму остаточної наданої Учасником цінової пропозиції, якщо вона менше ніж остаточна ціна аукціону
Відповідь
16.06.2017 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
6926 / 6631
Чи має право бюджетна установа ввести в штатний розпис уповноважену особу з публічних закупівель, якщо так, то на підставі яких нормативних документів, та як правильно повинна називатися посада?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2