Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
24.09.2019
Запитання      Тема: Відкриті торги
Відповідно до тендерної документації оплата за договором (капітальний ремонт) проводиться на підставі акта виконаних робіт.Договір підписано. Учасник наполягає на 30% авансі.Чи не є порушенням внесення змін в порядок оплати додатковою угодою та становлення авансу 30%???
Відповідь
23.09.2019
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Добрий день! Допоможіть будь ласка вирішити наше питання. Відділом культури і туризму Лиманської міської ради було укладено тендерний договір по об'єкту: "Реконструкція покрівлі міського будинку культури смт. Ярова, що розташована за адресою: Донецька область, Лиманський район, смт. Ярова, вул. Кооперативна, 7-Б", здійснено попередню оплату 30 відсотків від договірної ціни робіт. Під час виконання робіт, виникла потреба у перегляді проектно-кошторисної документації та її коригуванні. так як ми використовували тендерну процедуру закупівлі, ми керуємося ст. 36, ЗУ "Про публічні закупівлі" - внесення змін в умови договору, якщо таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної у договорі. Ми можемо, керуючись цим пунктом ЗУ, внести зміни в предмет договору?Після коригування проектно-кошторисної документації, буде видано новий експертний звіт і до назви предмета закупівлі додасться слово "коригування"? Дякуємо!
Відповідь
23.09.2019
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної у договорі
Відповідь
19.09.2019
Запитання      Тема: Виконання договору
Нами було проведено тендер на виконання робіт з реконструкції стадіону протягом 2019-2020рр. Кошти на реконструкцію передбачалися з місцевого бюджету -8 639 778 грн. та Державного фонду регіонального розвитку 20 159 482 грн. На 2019 рік передбачено: місцевий бюджет - 3 828 985 грн.,ДФРР -11 134 798 грн. Наразі за результатами тендерної процедури, з переможцем тендеру плануємо уклладати договір на виконання робіт. На 2019 рік згідно вказаного, в тендерній документації, переліку робіт потрібноо укласти договір на суму 14 963 783 грн. Однак станом на сьогодні кошти ДФРР на рахунок Замовника, ще не надійшли. Виникає питання чи можемо ми укласти договір на виконання робіт з реконструкції на суму коштів передбачену лише місцевим бюджетом у сумі 3 828 985 грн.?
Відповідь
19.09.2019
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Керуючись ч. 5 статті 36 ЗУ "Про публічні закупівлі" до договору про закупівлю зі строком дії до 31.12.2018 було укладено додаткову угоду щодо продовження його дії на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного 2019 року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році. В той же час, за вказаним договором додатково ще є залишок не витрачених (не вибраних) коштів з попереднього 2018 року орієнтовно в розмірі 35% від його вартості. Питання чи можна на початку наступного 2019 року витратити (вибрати) за вказаним договором не тільки суму, що не перевищує 20 відсотків, а ще і додатково залишок не витрачених (не вибраних) коштів з попереднього року орієнтовно в розмірі 35% від його вартості (послуги надаються та приймаються після продовження дії договору у 2019 році). Відповідей на аналогічне питання Вами ще не надавалось, то ж буду дуже вдячний за пряму відповідь, без перепосилань на інші роз'яснення.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json