Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
10.09.2019
Запитання      Тема: Відкриті торги
Нами було двічі проведено відкриті торги на закупівлю за кодом ДК 021:2015 - 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезення (2 лоти). По 1 лоту на першому етапі відкритих торгів була недостатня кількість учасників - торги відмінено, на другому етапі відкритих торів - обох учасників було дискваліфіковано, адже вони є між собою пов'язаними особами. По 2 лоту - торги не відбулись на двох етапах внаслідок недостатньої кількості учасників. Запитання: Чи маємо ми право на третьому етапі закупівлі оголосити відкриті торги по 1 лоту, а по 2 лоту провести переговорну процедуру? Дякуємо за відповідь.
Відповідь
10.09.2019
Запитання      Тема: Інше
Яким чином відновити втрачений сертифікат виданий Міністерством торгівлі і економічного розвитку України, виданий 2016 року за результатами проходження навчання та складання іспитів у сфері державних закупівель(Prozorro). Дякую.
Відповідь
09.09.2019
Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ КРЕМІНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ» вул. Побєди, 1А, м. Кремінна, Луганська область, 92905, тел.:(06454) 3-14-43 E-mail: krem.centrpmsp@gmail.com, код ЄДРПОУ 38086042 Центр в системі публічних закупівель PROZORRO отримав рішення АМКУ № 12358-р/пк-пз від 04.09.2019 на скаргу ТОВ "КЕЙС ТЕЛЕМЕДИЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ" №UA-2019-08-21-001234-c.a1, щодо проведення процедури закупівлі № UA-2019-08-21-001234-c предмет закупівлі «48041 Система для вибіркового контроля фізіологічних показників, для домашнього використання - Портативний телемедичний діагностичний комплекс» (за рахунок коштів державного бюджету та бюджету Кремінського району). У складі рішення АМКУ № 12358-р/пк-пзвід 04.09.2019, є лист АМКУ від 04.09.2019 № 20-29/03-7206-пз, до центру, далі приводимо істотну частину листа: «Враховуючи наведене, керуючись частиною десятою статті 18 Закону України "Про публічні закупівлі", пропонується надати Колегії пояснення по суті Скарги, зокрема, надати документальне підтвердження наявності щонайменше двох виробників, продукція яких відповідає всім у сукупності технічним вимогам документації, а також додаткову інформацію, що стосується проведення Замовником Процедури закупівлі, яку Замовник вважає за необхідне.». Шановна Ліліє Володимирівно, прохаємо Вас допомогти знайти посилання на первинне джерело інформації будь то закон, постанова, чи інший документ що регламентує діяльність контрагентів у СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ, та в якому міститься роз’яснення, або викладено вимогу, щодо необхідності надання замовником документального підтвердження наявності щонайменше двох виробників, продукція яких відповідає всім у сукупності технічним вимогам тендерної документації.
Відповідь
09.09.2019
Запитання      Тема: Планування закупівель
Чи потрібно вносити зміни до Річного плану закупівель після проведення процедури закупівлі, укладення та виконання договору на суму меньшу ніж запланована в Річному плані закупівель?
Відповідь
09.09.2019
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Відповідно до абзацу 4 частини 1 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі": У разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини, замовники обов’язково оприлюднюють звіт про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 цього Закону. Чи необхідно у разі внесення змін до договору, по якому оприлюднено Звіт в системі, вносити/опубліковувати повідомлення про внесення цих змін/ озірвання договору. Чи потрібно публікувати звіт про виконання договору, по якому оприлюднено звіт про укладення договору, чи дана інформаціяі публікується за бажанням, адже Закон не зобов*язує це робити.?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json