Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
27.04.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1496 / 1458
з 19.04.2020 року в неприбутковій бюджетній установі, мають намір покласти виконання обов"язків уповноваженої особи на головного спеціаліста-бухгалтера фінансового сектора (наразі особа- секретар тендерного комітету та має право другого підпису платіжних документів) та/або економіста ІІ категорії фінансового сектора,при цьому одразу ж припинити дію чинного тендерного комітету. Чи правомірне покладання додаткових обов"язків (додаткове навантаження) на вищезазначені посади, адже виникає порушення Постанови КМУ № 59 та перевищення повноважень.
Відповідь
27.04.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1555 / 1493
Доброго дня, підкажіть, будь ласка, тепер потрібно проводити спрощені закупівлі на технагляд і авторський нагляд? Раніше публікували звіт про укладений договір, сума 60-90 тис грн. Адже авторський нагляд здійснюється автором проекту. А технагляду замовник має довіряти, а через аукціон може виграти компанія/особа, що буде прикривати підрядника. Як правильно вчиниити та які процедури обрати?
Відповідь
27.04.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1592 / 1556
https://infobox.prozorro.org/articles/chi-vidminyati-doporogovi-zakupivli-pislya-19-kvitnya-2020-roku В листі-роз'яснені було надано рекомендації про відміну допорогових закупівель, бо вони не регламентувались старою редакцією закону. Чому дані рекомендації були надані вже після введення в дію нового закону? Чому дана рекомендація суперечить прикінцевим положення положення закону? Прошу надати роз'яснення до допорогових закупівель, що були розпочаті до 19.04.2020.
Відповідь
27.04.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1350 / 1347
Виправлення помилкового завантаження звіту про виконання договору та введені не достовірної інформації?
Відповідь
27.04.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1859 / 1821
Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» від 19.09.2019 № 114-ІХ (далі – нова редакція Закону) набрав чинності 20.10.2019 та введений в дію з 19.04.2020. Відповідно до абз. 1 ч. 3 ст. 3 нової редакції Закону у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, замовник повинен дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель та може використовувати електронну систему закупівель, у тому числі електронні каталоги для закупівлі товарів. У разі здійснення таких закупівель без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково оприлюднює в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. Також, згідно з п.22 ч. 1 ст.1 Закону визначено: 22) предмет закупівлі - товари, роботи чи послуги, що закуповуються замовником у межах єдиної процедури закупівлі або в межах проведення спрощеної закупівлі, щодо яких учасникам дозволяється подавати тендерні пропозиції/пропозиції або пропозиції на переговорах (у разі застосування переговорної процедури закупівлі). Предмет закупівлі визначається замовником у порядку, встановленому Уповноваженим органом, із застосуванням Єдиного закупівельного словника, затвердженого у встановленому законодавством порядку. Чи може замовник провести закупівлю без використання електронної системи закупівель, якщо очікувана вартість закупівлі за конкретною назвою становить до 50 тис. гривень, а сума за кодом ДК, в якому знаходиться така закупівля – перевищує 50 тис. гривень, але при цьому не перевищує вартісні межі, встановлені п.2 ч.1 ст. 3 нової редакції Закону?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2