Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
02.12.2021 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1821 / 1823
Вітаю Виражаємо вам нашу повагу, змушені звернутись, так як із-за незначної помилки сторін нас змушують розірвати договір. Проводили закупівлю, яка була сумою 380 тис, подали пропозицію 378, виграли на 376 тисяч гривень. https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-10-20-001659-c. Замовник помилково заключив договір на 378тисяч і надав його нам або якось там виявилась така ціна і завантажив у систему. В момент реєстрації договору казначейством, вони відмовляються реєструвати із-за порушення істотних умов договору. В той же час юристи заявляють, що договір і його додатки єдиний юридичний конструкт і мають реєструватись одним цілим. Ми хотіли би реалізувати договір, так як виграли тендер, замовник його підписав і готовий додати додаток, але Казначейство не приймає цей договір. Також замовник дав нам догану, що це ми мали перевірити цю ситуацію і завантажити оновлену комерційну пропозицію під оновлену ціну (чи так це?). Що робити нам і чи можливо вирішити цю ситуацію без розриву договору. Дякуємо
Відповідь
30.11.2021 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
2610 / 2732
Проведена закупівля товару за процедурою відкритих торгів. Укладено договір. Учасник торгів пісьмово повідомляє Замовника про неможливість поставки протягом терміну дії Договору (до 31 грудня 2021 року) товару з непередбачуваних обставин (товар не надійшов з іншої держави). Які наші дії? Чи треба нам укладати додаткову угоду для розірвання існуючого договору? Як коректно вказати причину розірвання, щоб було зрозуміло що це вина Учасника?
Відповідь
26.11.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3728 / 3888
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чи можу я збільшити суму тендерного договору по теплопостачанню (переговорна процедура) шляхом укладання додаткової угоди, оскільки обсяги теплової енергії не були використані, але за рахунок збільшення тарифів грошей по договору на грудень не вистачає. І чи можна використати підставу згідно ч.5 п.7 ст.41 Зкакону "зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни". дякую
Відповідь
24.11.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
3469 / 3656
Відповідно до п. 12 ч. 1. ст. 10 Закону України «Про публічні закупівлі», замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель у порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме, звіт про виконання договору про закупівлю - протягом 20 робочих днів з дня виконання сторонами договору про закупівлю, або закінчення строку дії договору про закупівлю, за умови його виконання сторонами, або його розірвання. В той же час, відповідно до ч. 9 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі», у разі закінчення строку дії договору про закупівлю, виконання договору про закупівлю або його розірвання замовник обов’язково оприлюднює звіт про виконання договору про закупівлю. У зв’язку з вищевказаним, прошу надати інформацію щодо наступних питань. 1. Чи потрібно оприлюднювати в електронній системі закупівель звіт про виконання договору про закупівлю у випадку, якщо станом на дату закінчення строку дії такого договору сторони не приступили до його виконання. 2. Чи потрібно оприлюднювати в електронній системі закупівель звіт про виконання договору про закупівлю у випадку, якщо станом на дату закінчення строку дії такого договору сторони вчинили дії, спрямовані на виконання договору (виникнення зобов'язань), проте відповідні зобов'язання ще не виконано станом на дату закінчення дії договору. 3. Чи потрібно оприлюднювати в електронній системі закупівель звіт про виконання договору про закупівлю у випадку, якщо станом на дату закінчення строку дії такого договору сторони вчинили дії, спрямовані на виконання договору, відповідні зобов'язання виконано, але їх виконання не прийнято замовником станом на дату закінчення дії договору. 4. Чи потрібно оприлюднювати в електронній системі закупівель звіт про виконання договору про закупівлю у випадку, якщо станом на дату закінчення строку дії такого договору сторони виконали договір частково, тобто не в повному обсязі, що передбачений умовами такого договору.
Відповідь
24.11.2021 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
3632 / 3529
Доброго дня! Цікавить два питання: 1) Підрядник, переможець відкритих торгів, продав підприємство іншому власнику, виконавши роботи лише на половину. Новий власник відмовляється від завершення робіт. Які дії може застосувати замовник, враховуючи вимоги Закону, про недопущення внесення змін до договору до повного виконання зобов'язань сторонами? 2) Відповідно до Закону, повноваження тендерного комітету завершуються 01.01.2022 року. Яким чином Замовник повинен завершити виконання багаторічного тендерного договору, якщо секретар тендерного комітету не стає уповноваженою особою?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2