Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
20.10.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Чи може бути договір ЦПХ підтвердженням для кваліфікаційного критерію наявність працівників учасника? Адже договір ЦПХ регулюється не трудовим кодексом і фактично є договором закупівлі послуг фізособи.
Відповідь
04.10.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Відповідно до частини четвертої статті 28 Закону після оцінки пропозицій замовник розглядає тендерні пропозиції на відповідність вимогам тендерної документації з переліку учасників, починаючи з учасника, пропозиція якого за результатом оцінки визначена найбільш економічно вигідною. Строк розгляду тендерної пропозиції, яка за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, не повинен перевищувати п’яти робочих днів з дня визначення найбільш економічно вигідної пропозиції. Строк розгляду тендерної пропозиції може бути аргументовано продовжено замовником до 20 робочих днів. У разі продовження строку розгляду тендерної пропозиції замовник оприлюднює повідомлення в електронній системі закупівель. Просимо надати відповідь на запитання: якщо в тендері приймає участь шість учасників, то строк розгляду тендерної пропозиції кожного учасника може бути продовжено на 20 робочих днів (тобто розгляд пропозицій в сумі буде 120 робочих днів)?
Відповідь
17.05.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Відділом освіти наразі проводиться тендер на ПММ. В процесі проведення тендеру сесією були виділені дод.кошти на ПММ.Відділ освіти має намір заключити разовий договір з постачальником на суму виділених коштів(тендер не завершено),але місцевий УДКСУ не реєструє цей договір,мотивують тим, що ми повинні були призупинити тендер,сплюсувати всі кошти і розпочати новий. Питання:чи правомірні дії УДКСУ і чи має право відділ освіти заключити одноразовий договір?
Відповідь
17.05.2018
Запитання      Тема: Відкриті торги
На торгових площадках не розрізняється поняття «очікуваної вартості» та «критерію оцінки пропозицій» в частині включення/не включення податку на додану вартість. Якщо предмет закупівлі підлягає оподаткуванню ПДВ, то відповідно при розміщенні Замовником інформації про очікувану вартість необхідно (обов’язкове для заповнення) зазначити відмітку «з ПДВ». В такому випадку в системі PROZORRO та в ЗВІТІ проти ціни пропозицій буде зазначено наступне: UAH з ПДВ. При одночасній участі в процедурі закупівлі учасників платників ПДВ та не платників ПДВ, виникає ситуація, що проти ціни пропозиції учасника – не платника ПДВ в системі PROZORRO та в ЗВІТІ проти ціни пропозицій буде зазначено наступне: UAH з ПДВ – що не відповідає дійсності. Приклад: Очікувана вартість закупівлі 500 000,00 тис. грн. із зазначенням відмітки «з ПДВ» Ціна тендерної пропозиції учасника – платника ПДВ: 400 000,00 грн. з ПДВ. Ціна тендерної пропозиції учасника – не платника ПДВ: 350 000,00 грн. без ПДВ. В системі PROZORRO та в ЗВІТІ проти ціни пропозицій буде зазначено наступне: Ціна тендерної пропозиції учасника – платника ПДВ: 400 000,00 UAH з ПДВ. Ціна тендерної пропозиції учасника – не платника ПДВ: 350 000,00 UAH з ПДВ. Переможцем За результатами оцінки електронною системою закупівель найбільш економічно вигідною буде визнана пропозиція, що подана учасником – не платником ПДВ з 350 000,00 UAH з ПДВ (це й повинно бути ціною договору), тоді як фактична ціна пропозиції такого учасника 350 000,00 грн. без ПДВ. Наслідком цього, є недотримання приписів статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» ,згідно якої умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі або ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури. Чи правомірними будуть дії замовника, в частині укладання договору з переможцем - – не платником ПДВ по ціни «без ПДВ», тоді як в системі PROZORRO та в ЗВІТІ проти ціни такого переможця буде зазначено: UAH з ПДВ Також, прошу повідомити, чи існують рекомендації яким чином забезпечити рівну участь в одній процедурі учасників платників ПДВ та не платників ПДВ.
Відповідь
17.09.2018
Запитання      Тема: Відкриті торги
Підприємство-резидент України планує брати участь у тендері в складі ФОП/ТОВ і є новоствореною юридичною особою. Прошу Вас повідомити, чи має право замовник вимагати від учасників бути не новоствореною юридичною особою, та потребувати учасників мати реєстрацію ЄДРПОУ не менш ніж 4 роки?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json