Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
20.10.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4992 / 4615
Чи може бути договір ЦПХ підтвердженням для кваліфікаційного критерію наявність працівників учасника? Адже договір ЦПХ регулюється не трудовим кодексом і фактично є договором закупівлі послуг фізособи.
Відповідь
12.12.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4991 / 4840
Відповідно до абзацу 2 частини 3 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої цієї статті. Просимо роз’яснити у який спосіб необхідно надати передбачені вище документи (через електронну систему закупівель чи у паперовому вигляді) у випадку якщо в тендерній документації відсутні будь-які вимоги щодо порядку їх надання?
Відповідь
17.09.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4983 / 4852
Підприємство-резидент України планує брати участь у тендері в складі ФОП/ТОВ і є новоствореною юридичною особою. Прошу Вас повідомити, чи має право замовник вимагати від учасників бути не новоствореною юридичною особою, та потребувати учасників мати реєстрацію ЄДРПОУ не менш ніж 4 роки?
Відповідь
27.07.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4983 / 4708
Якщо у Замовника передбачено видатки на роботи по об'єкту на поточний рік, але заблоковано рахунки через не відпрацювання/повернення авансів, чи має він право оголошувати процедуру/и/ закупівлі?
Відповідь
06.09.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4980 / 4763
Чи може співвиконавцем Переможця бути недержавна (суспільна) організація (фонд), яка зареєстрована на території України?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2