Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
20.03.2020
Запитання      Тема: Інше
Між ТОВ "НВК "Укрекопром" та ТОВ "Переробні Технології" було укладено Договор № 19-ЛЦ від 23.02.2018 року надання послуг з утилізації відходів. ТОВ "Переробні Технології" неодноразово (більше 50 разів) залучало ТОВ "НВК "Укрекопром" як субпідрядника до публічних закупівель (посилання додаються) без дозволу ТОВ "НВК "Укрекопром". Після перемоги у закупівлі ТОВ "Переробні Технології" жодного разу не передало ТОВ "НВК "Укрекопром" відходи на утилізацію (предмет закупівлі). Як у такому разі захистити себе ТОВ "НВК "Укрекопром" та організатора закупівель від надання недостовірної інформації та вирокистання відомостей (ліцензії та ін документів) ТОВ "НВК "Укрекопром" без дозволу останніх???
Відповідь
18.03.2020
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка ,як лікарні закуповувати медичні вироби медикаменти та мед.обладнання , у зв'язку з прийнятим Законом про внесення змін про публічні закупівлі спрямованих на подолання коронавірусу. Чи затверджений перелік тих самих мед вироб. та обладнання.які можна закупити без тендеру.
Відповідь
18.03.2020
Запитання      Тема: Інше
Законом України № 2155-VIII від 5 жовтня 2017 року (далі Закон) встановлено порядок оформлення та використання електронного цифрового підпису (кваліфікований електронний підпис). Зокремо визначено, що кваліфікований електронний підпис має таку саму юридичну силу, як і власноручний підпис, та має презумпцію його відповідності власноручному підпису. Використання електронних довірчих послуг не змінює порядку вчинення правочинів, встановленого законом (ст.17, 18 Закону). Виходячи із наведеного результати надання кваліфікованих електронних довірчих послуг повинні визнаватися в усіх державних установах та іншими користувачами цих послуг. Керуючись ст. 581 Господарського кодексу України використання суб’єктом господарювання печатки не є обов’язковим, Наявність або відсутність відбитка печатки суб’єкта господарювання на документі не створює юридичних наслідків. У відповідності до ст. 25 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25 грудня 2015 року тендерна пропозиція учасника подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель шляхом завантаження скан-копій необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації. У зв’язку із поширенням вірусу COVID-19 в України та запровадження масових карантинних заходів, включно із віддаленою роботою та обмеженням будь яких особистих контактів, прошу: 1. Підвердити можливість завантаження документів, наприклад у форматі WORD зі скріпленням всієї пропозиції кваліфікованим електронним підписом (така можливість уніфіковано надається всіма електронними майданчиками) незалежно від вимог тендерної документації щодо надання саме скан копій цих документів із особистим підписом уповноваженої особи? 2. Чи буде така пропозиція вважатись належним чином поданою у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі»?
Відповідь
15.03.2020
Запитання      Тема: Інше
Прошу міністерство як орган, який визначений уповноваженим державним органом по організації та проведенню публічних закупі-вель в відповідності з законом “Про публічні закупів-лі” і відповідно є розпорядником даної інформації, надати мені наступне: 1. Чи зобов’язані юридичні особи (зокрема комунальні підпри-ємства, створені місцевими громадами, як колективним власни-ком, тобто спільною колективною власністю всіх членів грома-ди), які проводять діяльність в окремих сферах господарювання, а саме: А) забезпечення виробництва, транспортування, постачання та зберігання газу; Б) забезпечення виробництва, транспортування та постачання теплової енергії; В) забезпечення виробництва, передачі, розподілу, купів-лі-продажу, постачання електричної енергії, централізо-ваного диспетчерського (оперативно-технологічного) уп-равління об’єднаною енергетичною системою України; Г) забезпечення виробництва, транспортування та поста-чання питної води, забезпечення функціонування центра-лізованого водовідведення; Д) забезпечення функціонування ринку електричної енергії, ринку "на добу наперед" та внутрішньодобового ринку, балан-суючого ринку, ринку допоміжних послуг, а також надання пос-луг адміністратора розрахунків, адміністратора комерційного об-ліку, оператора ринку, гарантованого покупця відповідно до Закону України "Про ринок електричної енергії", надання допо-міжних послуг на ринку допоміжних послуг та послуг із за-безпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії відповідно до Закону України "Про ринок електричної енергії", здійснювати такі закупівлі через тендерні процедури, визна-чені даним законом? 2. Чи мають право вказані в пункті 1 укладати договора по вказаним видам діяльності (в першу чергу окремо по постачан-ню електричної енергії включаючи і по універсальній послузі для забезпечення виробництва, транспортування та постачан-ня питної води, забезпечення функціонування централі-зованого водовідведення комунальними підприємствами міс-цевих органів самоврядування) без проведення тендерних про-цедур напряму з відповідними постачальниками?
Відповідь
13.03.2020
Запитання      Тема: Інше
Підприємство є державним КОМЕРЦІЙНИМ унітарним підприємством, що діє на основі державної форми власності, як самостійний суб’єкт господарювання.Підприємство не є розпорядником бюджетних коштів Просимо надати роз'яснення чи повинно державне КОМЕРЦІЙНИЕ унітарне підприємство проводити тендер щодо закупівлі за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень відповідно до нової редакції закону «Про публічні закупівлі» і чи відноситься Державне підприємство «Дослідне господарство «Елітне» Інституту сільського господарства Степу Національної академії аграрних наук України» до Замовників відповідно до законодавства.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json