Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
16.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1562 / 1552
Чи виключно замовники, які визначені в урядовому розпорядженні від 25.09.2019 № 846-р повинні закуповувати через централізовану закупівельну організацію (ЦЗО) предмети закупівель, які зазначені у додатку до цього розпорядження, чи й також установи та організації, які їм підпорядковані? Мається на увазі, якщо у розпорядженні зазначено якесь міністерство, то такі закупівлі повинні обов'язково здійснюватися ЦЗО й установами, які підпорядковані цьому міністерству. Чи на ці установи та організації не поширюється дія зазначеного урядового розпорядження?
Відповідь
15.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1744 / 1736
Просимо пояснити наступну ситуацію: замовником заплановано на 2020 рік суму в розмірі 70тис.грн. на придбання канцелярських товарів за кодом ЄЗС 30190000-7 — Офісне устаткування та приладдя різне. До 19.04.2020 було укладено прямі договори на суму 40тис.грн. та було оприлюднено звіти про укладені договори. Питанння: з 19.04.2020 потрібно порівнювати залишок невикористаної суми у розмірі 30тис.грн. з 50тис.грн. для здійснення спрощеної закупівлі, або усі заплановані на рік 70тис.грн.? Дякуємо за відповідь.
Відповідь
15.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1698 / 1799
Чи обов'язково необхідно призначати уповноважену особу відповідно до Закону України Про публічні Закупівлі № 114-IX, якщо є діючий тендерний комітет
Відповідь
15.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2112 / 2126
До сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор) входить 9 державних підприємств, які є самостійними суб’єктами господарювання, засновані та діють на підставі державної власності. Відповідно до Статутів зазначених підприємств, директор підприємства самостійно вирішує всі питання діяльності підприємства, в тому числі організовує і забезпечує ефективну фінансову-господарську діяльність. Стаття 17 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачає підстави відмови в участі у процедурі закупівлі. Однією з підстав для обов’язкового прийняття рішення про відмову учаснику у процедурі закупівлі є пункт 7 частини 1 статті 17, а саме: тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з членом (членами) тендерного комітету, уповноваженою особою (особами) замовника. У статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» визначено поняття пов’язаної особи. Статтею 5 Закону України «Про публічні закупівлі» встановлено один із принципів здійснення закупівель, а саме недискримінацію учасників. Вітчизняні та іноземні учасники всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурах закупівель на рівних умовах. Відповідно до статті 20 Закону відкриті торги є основною процедурою закупівлі. Під час проведення процедури відкритих торгів тендерні пропозиції мають право подавати всі зацікавлені особи. Для проведення процедури закупівлі має бути подано не менше двох пропозицій. Враховуючи вищевикладене, просимо надати роз’яснення по наступним питанням: 1) чи є порушенням пункту 7 частини 1 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» участь державних підприємств, які входять до сфери управління Укравтодору, у межах однієї процедури закупівлі за умови, що Укравтодор не є учасником такої процедури закупівлі? 2) чи є пов’язаними особами у розумінні пункту 16 частини 1 статті 1 ЗУ «Про публічні закупівлі» державні підприємства, які входять до сфери управління Укравтодору, і є учасниками однієї процедури закупівлі? 3) що в розумінні пункту 16 частини 1 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» означає “можливість здійснення вирішального впливу” або “вирішальний вплив на господарську діяльність учасника процедури закупівлі”? 4) чи є пов’язаною особою у розумінні пункту 16 частини 1 статті 1 ЗУ «Про публічні закупівлі», Замовник торгів по відношенню до Учасників процедури закупівлі?
Відповідь
15.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1713 / 1739
Чі потрібна згода працівника установи на призначення Уповноваженою особою? Чі може працівник відмовитись від виконання обоаязків Уповноваженох особи?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2