Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
15.03.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3846 / 3797
Як законно внести зміни до тендерного договору на закупівлю електроенергії з ПАТ "Київенерго"(переговорна процедура) в зв"язку з реєстрацією ПАТ "ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ",який є правонаступником ПАТ"КИЇВЕНЕРГО". ПАТ "Київенерго" надало нам лист і додаткову угоду на зміну реквізитів Учасника. Чи є законною дана додаткова угода ? Які наші дії? Додаємо копії листа та додаткової угоди.
Відповідь
01.03.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4469 / 4275
Добрий день!!! Ми бюджетна установа.В кінці минулого року провели відкриті торги на закупівлю товару, була відміна через відсутність учасників. Потім провели ще раз, знову відміна по тій же причині, яка відбулась на початку цього року.Тоді ми превели переговорну процедуру.Поясніть,будь-ласка, чи дійсно застосування підстави передбаченої п.4 ч.2 ст.35 Закону "Про публічні закупівлі" можливе лише тоді, якщо двічі було відмінено відкриті торги в тому ж році, що і проводиться переговорна процедура.
Відповідь
21.02.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4235 / 4143
Доброго дня! З 20.02.2018року наш заклад Комунальний заклад Броварської міської ради «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» був перетворений в Некомерційне комунальне підприємство Броварської міської ради "Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги"(який є правонаступником). В період з 01.01.2018 по 20.02.2018 нами були двічі проведені відкриті торги на закупівлю бензину, які були відмінені через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій. Тепер комітет планує провести переговорну процедуру закупівлі бензину, але чи можна це робити, враховуючи те, що відкриті торги проводились Комунальним закладом Броварської міської ради «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», а переговорна процедура проводитиметься Некомерційним комунальним підприємством Броварської міської ради "Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги"?
Відповідь
15.02.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5093 / 4845
Статтею 35 ч.2.п.1 ЗУ «Про публічні закупівлі» зазначено: Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі:1) закупівлі творів мистецтва або закупівлі, пов’язаної із захистом прав інтелектуальної власності, або укладення договору про закупівлю з переможцем архітектурного чи мистецького конкурсу; В зв’язку з тим, що багато фахівців бюджетних установ не володіють детальною інформацією про порядок використання даної норми Закону при здійсненні закупівель за державні кошти послуг охорони за допомогою «Охоронної системи «Аресконт» (Патент № 118627 від 10.08.2017 року, Свідоцтво про реєстрацію авторського права № 71159 від 27.03.2017 року), просимо вас, проаналізувавши наш Патент,Свідоцтво та чинне законодавство України, надати наступні відповіді та роз’яснення для розуміння подальшого ведення переговорів: 1. Чи не заборонено чинним законодавством України укладення Договору на охорону приміщень за Патентом № 118627 на корисну модель «Охоронна система «Аресконт» за правилами статті 35 ч.2 п.1 ЗУ «Про публічні закупівлі»? 2. Чи в праві Замовник проводити переговорну процедуру та укладати відповідні договори на охорону з Учасниками, які мають відповідні Ліцензії (Дозволи, договори , тощо) від власника Патенту? 3. Чи в праві Замовник торгів укладати Договір на таку охорону (з врахуванням умов патенту та авторського свідоцтва) незалежно від ціни закупівлі?
Відповідь
30.01.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3772 / 3622
Переговорна процедура закупівлі електричної енергії проводилась на очикувану суму фінансування (наша бюджетна пропозиція на 2018 рік). Але фактичні видатки на електроенергію по кошторису перевищили очікувану суму фінансування (на 4 тис. грн.). На момент отримання кошторису договір з Учасником був підписаний. Як правильно поступити тендерному комітету у ситуації, що склалася?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2