Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.01.2024 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1103 / 1216
Замовником проведено відкриті торги з особливостями на виконання робіт з реконструкції. За результатами процедури обрано переможця та укладено з ним договір, під час отримання дозволу на виконання робіт виявлено, що проектно-кошторисна документація потребує коригування в частині внесення розділу щодо енерго сертифікату. При наступному коригуванні вартість і обсяг робіт не зміниться, чи потрібно розривати договори на виконання робіт/технічний нагляд, за умови, що коригування проекту не вплине на обсяг робіт і їх вартість?
Відповідь
22.01.2024 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1081 / 1117
Державне підприємство «Черкаський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (далі – Підприємство) засноване на державній власності, належить до сфери управління Міністерства економіки України та є державним комерційним підприємством, утворено з метою забезпечення реалізації економічних інтересів держави, задоволення потреб населення та суб’єктів господарювання в продукції, роботах, послугах в сфері стандартизації, метрології та метрологічної діяльності, оцінки відповідності та отримання прибутку, згідно зі Статутом підприємства. Підприємство здійснює закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178. Враховуючи вище викладене, просимо надати роз’яснення чи належить до функцій замовника і чи встановлено законодавством вимогу здійснювати при організації закупівлі експертний аналіз цінової політики предмета закупівлі на ринку, у тому числі на етапі формування очікуваної вартості закупівлі.
Відповідь
03.01.2024 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1038 / 1092
Вітаю.22.12.2023 р були внесені зміни до категорій об’єктів державної форми власності та сфер державного регулювання, які підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2018 р. № 975 , доповнивши їх пунктом 19 такого змісту: “19. Заклади освіти державної та комунальної форми власності.” Відповідно до абзацу другого п.2 Постанови 975 "охорона бюджетних установ (організацій) здійснюється органами поліції охорони на договірних засадах у межах асигнувань, передбачених у державному бюджеті на утримання таких установ (організацій)." Наша установа належить до комунальної форми власності ,але фінансується з обласного бюджету. Виходячи з вище наведеного постає питання: Чи потрібно проводити відкриті торги або заключати прямий договір за Постановою 975 .
Відповідь
22.11.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1035 / 1048
Доброго дня. Чи має право юридична особа, якій не передано в оперативне управління (не передано право розпоряджатися майном), проводити процедуру закупівлі енергосервісу?
Відповідь
27.01.2024 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1033 / 1045
Доброго здоровья! Просимо надати роз'яснення щодо надання технічної документації на торги . У закупівлі з предметом ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні, 33694000-1 - Діагностичні засоби: замовник закупівлі визначив вимоги щодо підтвердження якості товару таким чином (скрін з тендерної документації додаємо): «Учаснику необхідно надати всі документи, які підтверджують технічні, якісні, кількісні та інші вимоги щодо предмета закупівлі, що встановлені у розділі 2. Технічні, якісні, кількісні та інші вимоги щодо предмета закупівлі. Документи за допомогою яких Замовник може перевірити відповідність заявленим вимогами: 1. паспорти якості; 2. інструкції до виробу.» Питання 1: Чи буде достатнім підтвердженням якості товару надання учасником закупівлі документу із іншою назвою, відмінною від «паспорт якості», за умови, що такий документ за своїм змістом містить інформацію про якісні характеристики товару? Учасник закупівлі надає на підтвердження якості товару такі документи: 1) інструкція до виробу, яка містить опис якісних характеристик товару; 2) сертифікат аналізу, який містить опис якісних характеристик товару (копії документів додаємо). Питання 2: Чи повинні учасники торгів надавати саме переліченні замовником документи 1. паспорти якості; 2. інструкції до виробу якщо в умовах закупівлі не має прямої вимоги 1. надати паспорти якості або надати інструкції до виробу, а лише "Документи за допомогою яких Замовник "може" перевірити відповідність заявленим вимогами: 1. паспорти якості; 2. інструкції до виробу."
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2