Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
10.01.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
11661 / 11180
Доброго дня! Просимо надати роз’яснення. Якщо очікувана вартість багатолотової закупівлі перевищує 20 мільйонів гривень, але учасник торгів подає тендерні пропозиції стосовно декількох частин предмета закупівлі (декількох лотів), очікувана вартість яких в сумі не дорівнює та не перевищує 20 мільйонів гривень, чи зобов’язаний цей учасник відповідно до статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» та статті 62 Закону України «Про запобігання корупції» мати затверджену антикорупційну програму та уповноваженого з реалізації антикорупційної програми?
Відповідь
28.12.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
8750 / 8851
Доброго дня! Питання наступне: є можливість технічна чи правова повернення до пропозиції учасника, яки був відхиленний с початку розгляду пропозицій.
Відповідь
25.11.2016 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
10004 / 9674
Доброго дня. Підкажіть які документи або інформацію повинен надавати переможець? В ст. 17 Закону чітко визначено, що переможець надає Замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених п.2,3,5,6 і 8 частини першої ст.17, але інформація п.3 та 8 міститься у відкритих державних реєстрах. Чи має замовник вимагати від переможця інформацію або довідки, що підтверджує відсутність підстав визначених цими пунктами?
Відповідь
16.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
13902 / 13910
Чи правомірним є відхилення пропозиції конкурсних торгів юридичної особи, якщо вона здійснює господарську діяльність згідно з незареєстрованими кодами КВЕД?
Відповідь
14.11.2016 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
11779 / 11335
Чи є правомірними встановлення замовниками в тендерній документації вимог до переможця процедури закупівлі щодо надання документів, що підтверджують відсутність підстав, передбачених ч.1,2 Закону України "Про публічні закупівлі", також і у паперовому вигляді?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2