Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
17.11.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6663 / 6335
За результатами відкритих торгів підприємством укладено Договір на закупівлю палива на 2017 рік. На теперішній час об'єктивно та фактично складається ситуація, що кількості палива по договору не вистачить для функціонування підприємства до кінця 2017 року. Що робити тендерному комітету? Чи проводити нові відкриті торги?
Відповідь
13.11.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6847 / 6334
ЧИ обовязково проводити процедуру відкриті торги, у разі очікуванної вартості предмета закупівлі 70 000 грн, коли цей же предмет закупівлі раніше в цьому же році закуповувся за допомогою проведення процедури відкритих торгів сума котрого складала 600 000 грн?
Відповідь
09.11.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7139 / 7171
З приводу отримання гранту щодо створення Центру обміну технологій в сфері терапії залежностей на базі Українського науково-дослідного інституту соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України(далі УНДІ ССПН)Каліфорнійським університетом в Сан Дієго доручено УНДІ ССПН проведення Міжнародної конференції. Службою контрактів і грантів Каліфорнійського університету будуть перераховані кошти на оплату послуг з проведення зазначеної Конференції в сумі 36000,00 доларів США. Кошти, що надійдуть на оплату послуг з проведення конференції належить до другої групи влсних надходжень бюджетних установ. ПИТАННЯ: Чи потрібно проводити відкриті торги на оплату послуг з проведення зазначеної Конференції?
Відповідь
08.11.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
8799 / 8523
В червні 2016 року підписаний договір (договір до 31.12.2016) на 1 400 000 згідно проектно-кошторисної документації (далі п-к док.) на реконструкцію кладовища. Протягом декількох місяців виконано 30% робіт і перераховано кошти за виконані роботи. Але в зв’язку з виявленими недоліками в наших документах, роботи підприємством по реконструкції були призупинені. За період приведення у відповідність документації змінилась вартість робіт, матеріалів і заробітної плати в будівництві, що визвало необхідність коригування п-к док.. По проектно-кошторисній документації (коригуюча) виконання робіт становить 1 700 000 – це сума без 30% виконаної роботи (виконані роботи в п-к док. коригуючу не включали так як вони виконані і оплачені). Як нам діяти в даній ситуації – проводити відкриті торги на коригуючу п-к док., проводити переговорну процедуру так як це підприємство розпочало роботи.
Відповідь
01.11.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
5089 / 5430
Добрий день! Підкажіть, будь-ласка, замовником були проведені відкриті торги, які були оголошені на загальну кількість предмета закупівель, а вже в тендерній документації прописано асортимент та відповідно викладено в специфікації до договору. Чи правильно ми розуміємо, що повідомлення про внесення змін до договору оприлюднюється на сайті Прозорро враховуючи підстави, передбачені ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» і якщо змінюється кількість кожної позиції асортименту без зміни загальної кількості предмету закупівлі повідомлення розміщувати не потрібно?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2