Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
02.08.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, відповідно до п.17, ч.2, ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) Тендерна документація повинна містити інформацію про залучення субпідрядника у разі закупівлі робіт, а також згідно Вашого Листа № 3302-06/3812-06 від 07.02.2017 року «Щодо розробки тендерної документації», в якому ви зазначаєте, що замовник має зазначити в тендерній документації інформацію про залучення субпідрядника для надання робіт. Разом з тим, посилаючись на ст.19 Закону зазначаєте, що у звіті про результати проведення процедури - потрібно надавати інформацію про залучення субпідрядника у разі виконання робіт або послуг, який формується автоматично. Чи правомірно вимагати інформацію про залучення субпідрядника для надання послуг, якщо в Законі указано для надання робіт, а вплинути на формування звіту про результати проведення процедури можливості немає?
Відповідь
02.08.2017
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
проведено відкриті торги на закупівлю вугілля кам'яного за державні кошти (Ідентифікатор закупівлі: UA-2016-12-14-000326-c на dzo.com.ua).В істотних умовах договору зазначено, що постачальник повинен поставити вугілля кам’яне марок: АС (6-13), АМ (13-25), ДГКО(25-80). У зв'язку з Рішенням Ради Національної Безпеки і Оборони України від 15.03.17року "Про невідкладні додаткові заходи із протидії гібридним загрозам національної безпеки України", яким було вирішено тимчасово припинити переміщення вантажів через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей та вжито заходи щодо забезпечення безпечного і надійного функціонування паливно - енергетичного комплексу України Постачальник пропонує замінити марки вугілля АС і АМ вугіллям марки ДГКО, посилаючись на ДСТУ 7146-2010 "Вугілля кам'яне та антрацид для побутових потреб" та дані офіційного сайту web- порталу Міністерства Енергетики та Вугільної промисловості України (htt://mpe.kmu.gov.ua); інформаційний посібник "Вугілля України. Класифікація, генетичні та технологічні властивості і якість" Міністерства вугільної промисловості України та Держстандарту України», де основним показником якості вугілля є зольність. На підставі ДСТУ 7146-2010 зольність на сухий стан палива вугілля марки АС(6-13) складає до 19%, марки АМ(13-25) - до 16%, марки ДГКО(25-80) – до 12%, тобто марка вугілля ДГКО має вищий тепловий ефект. Відповідно, за показником зольності, якість марки вугілля ДГКО краща, тому заміна вугілля марок АС і АМ на вугілля марки ДГКО є покращенням якості предмета закупівлі відповідно до пп.3п.4 статті 36 ЗУ "Про публічні закупівлі" та не суперечить умовам договору. Але, відповідно до «Сертифікатів генетичних, технологічних та якісних характеристик» наданих постачальником, зольність на сухий стан палива вугілля марки АС(6-13) складає 11,5%, марки АМ(13-25) - 9,4%, марки ДГКО(25-80) –9,8%. Чи буде правомірно прийняти рішення комунальною установою "Горностаївський районний центр по обслуговуванню закладів освіти" змінити істотні умови договору на закупівлю вугілля кам’яного за державні кошти відповідно до пп.3п.4 ст. 36 ЗУ "Про публічні закупівлі" та вважати дані посилання постачальника на певні джерела як документальне підтвердження.
Відповідь
01.08.2017
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Запит від ТОВ “Вінницька будівельна компанія”, щодо оприлюднення інформації про закупівлю ТОВ “Вінницька будівельна компанія” було учасником відкритих торгів на закупівлю робіт, пов’язаних з об’єктами будівництва завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва (45200000-9) “Будівництво 81-квартирного житлового будинку, місто Вінниця, вулиця Стрілецька, 23, військове містечко № 1” (шифр 1193- жб-11), що оголошені Міністерством оборони України, ідентифікатор закупівлі UA-2016-11-22-001476-a, оприлюднене у системі PROZORRO 22.11.2016 р., (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2016-11-22-001476-a) – - 11.01.2017 р. була визнана переможцем у даній закупівлі; - 07.02 2017 р. процедура даної закупівлі була відмінена, у зв`язку з тим, що замовник не встиг підписати договір, оскільки не була продовжена довіреність на підписанта; - не погодившись із даною відміною замовника, нами був позов до суду про зобов’язання замовника укласти договір на закупівлі робіт; - 03.05.2017 р. набрало законної сили рішення господарського суду м.Київ, яким було зобов’язано замовника: 1. Забов`язати замовника підписати договір 2. Продовжити термін підписання На сьогоднішній день замовник має бажання підписати (укласти) договір, але технічно не має можливості його розміщення на сайті Прозорро. Керуючись п.13 ч.1 ст.8 Закону України «Про публічні закупівлі»: Просимо надати роз’яснення – 1. Які дії необхідно вчинити замовнику, щоб виконати рішення суду. 2. Які дії необхідно вжити замовнику щодо розміщення звіту закінчення процедури закупівлі та щодо розміщення підписаного договору.
Відповідь
01.08.2017
Запитання      Тема: Інше
Департамент інфраструктури міста Сумської міської ради (далі Департамент) є виконавчим органом Сумської міської ради. До сфери управління Департаменту входять комунальні підприємства, які є самостійними суб’єктами господарювання, засновані та діють на основі комунальної власності територіальної громади. Просимо надати роз’яснення: чи встановлює підпункт 16 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» обмеження щодо участі у процедурах закупівель Департаменту комунальних підприємств, які належать до сфери його управління. Питання детально викладено у листі-вкладенні.
Відповідь
01.08.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
У разі настання підстав, визначених частиною четвертою ст. 24 Закону України "Про публічні закупівлі", забезпечення тендерної пропозиції повертається учаснику протягом п'яти банківських днів, проте не зазначено ким повертається (Гарантом чи Замовником). Прошу надати роз'яснення чи обов'язково Замовнику протягом п'яти банківських днів надсилати на ім'я Гаранта лист про звільнення від зобов'язань за електронною гарантією у разі настання підстав, визначених ч. 4 ст. 24 Закону? Які дії Замовника, якщо тендерна пропозиція навіть не розглядається згідно Закону (вища ціна за результатами аукціону, подано одну тендерну пропозицію і торги відмінені)?. Заздалегідь вдячні.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json