Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
15.07.2022
Запитання      Тема: Інше
Будь ласка підскажіть, Оголосили спрощену закупівлю на пальне по Постанові, але оприлюднили річний план. Чи вважається це порушенням і може треба відмвнити дану закупівлю?
Відповідь
15.07.2022
Запитання      Тема: Відкриті торги
Згідно п. 61 Розділу Х Прикінцеві положення ЗУ «Про публічні закупівлі» в редакції від 14.07.2022 р. встановлено, що цей пункт не застосовується до закупівель, які підпадають під дію положень Закону України "Про приєднання України до Угоди про державні закупівлі", а також положень про державні закупівлі інших міжнародних договорів України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України. Просимо надати роз’яснення з приводу того, дія яких саме положень Закону України "Про приєднання України до Угоди про державні закупівлі", а також положень про державні закупівлі інших міжнародних договорів України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України впливає на застосування п. 61 Розділу Х Прикінцеві положення ЗУ «Про публічні закупівлі» в редакції від 14.07.2022 р.?
Відповідь
14.07.2022
Запитання      Тема: Інше
Чи можуть територіальні підросзділи ДСНС України відповідно Постанови 169 (зі змінами№ 723 від 24.06.2022) укладати прямі угоди на суми що перевищують 50 тис. грн без застосування процедур закупівель/спрощених закупівель, визначених Законами України “Про публічні закупівлі” та “Про оборонні закупівлі”.
Відповідь
14.07.2022
Запитання      Тема: Інше
Добрий день. Наша установа планує закупити вугілля для потреб закладів освіти на опалювальний сезон . Очікувана сума закупівлі 500 тис. грн. Дана сума запланова у кошторисі видатків на 2022 рік, ще на початку року. Яку процедуру необхідно вибрати - відкриті торги відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" чи по постанові КМУ 169 від 28.02. 2022 р. зі змінами( враховуючи постанову № 723 від 24.06.2022р. ) - спрощену закупівлю
Відповідь
13.07.2022
Запитання      Тема: Інше
Внаслідок агресії РФ зруйновано громадську будівлю, що знаходиться на балансі громади, належить до комунальної власності та розташовану на земельнвй ділянці, що належить громаді . Благодійний фонд за рахунок власних, 100% приватних коштів має намір відновити зруйновану будівлю . Співфінансування - немає ! Проєктно-кошторисну документацію виготовляє фонд власним коштом . . Після закінчення бкдівництва фонд має намір передати будівлю громаді безкоштовно . Чи підпадає даний випадок під дію Закону про публічні закупівлі ? Чи потрібно оголошувати тендер ? Дякую .
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json