Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
24.07.2023 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1122 / 1093
Інвентаризація земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності . Питання "Визначення предмета закупівлі здійснюється щодо кожної земельної ділянки окремо або зг.п.11 Особливостей ?"(наприклад 3 договори загальна сума 130тис.-це будуть торги (код ДК більше 100 тис.) або закупвля без застосування електронної системи закупівель по кожній ділякці окремо. Заздалегідь вдячна за відповідь.
Відповідь
20.07.2023 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1555 / 1685
Доброго дня! Прохаємо надати роз"яснення, чи має право замовник розпочати оголошення відкритих торгів на очікувану вартість предмета закупівлі до моменту отримання довідки про зміни до кошторису та внесення змін до річного плану закупівель відповідно до частини другої статті 4 Закону. Кошти будуть виділятися до моменту заключення договору, а наразі є протокол бюджетної комісії. Дякуємо за співпрацю!!!
Відповідь
05.07.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1246 / 1248
Доброго дня! Прошу проконсультувати за наступними питаннями: 1.При закупівлі робіт на суму до 1 500 000 грн., чи потрібно замовнику (покупцю), який здійснює закупівлю робіт на дану суму проходити тендерні процедури, чи можна заключити із виконавцем (постачальником) робіт на дану суму прямий договір? 2.До якої суми на закупівлю робіт можна замовнику із виконавцем заключити прямий договір без проходження тендеру? З повагою, Олександр Смеричанський
Відповідь
05.07.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1182 / 1169
Доброго дня! Прошу підказати, яка зараз максимальна сума закупівлі робіт без проведення тендерних процедур? З повагою, Олексадр
Відповідь
30.06.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1242 / 1260
Бюджетна установа,, у якої на початку року затверджується тимчасовий кошторис, та протягом місяця - постійний на рік, яка на момент воєнного стану. введеного в Україні з 24.02.2022, під час здійснення публічних закупівель, керується Особливостями, та Законом "Про публічні закупівлі". Законом не передбачено обмежень щодо проведення процедур до затвердження кошторису установ. Під час дії воєнного стану - в яких межах Замовнику слід застосовувати положення Закону "Про публічні закупівлі" та Особливості ? Після затвердження постійного кошторису - чи є необхідність у бюджетної установи ураховувати проведені закупівлі за тимчасовим кошторисом до вартісних меж на поточний рік (мається на увазі внесення змін до річного плану? Після затвердження постійного кошторису, та у зв'язку із неочікуваним надходженням додаткових коштів (додаткове фінансування від засновника, або отримання гранту, тощо) - та після внесення змін до річного плану закупівель - чи вважатиметься закупівля, оголошена після отримання додаткового фінансування, новим предметом закупівлі в межах вартісних меж, визначених Законом? Чи є можливість / необхіжність враховувати роз'яснення Мінекономіки від 03.09.2020 № 3304-04/54160-06 "Щодо планування закупівель" в умовах сьогодення (враховуючи виниклі питання)?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2