Календар подій

20
Вересня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
28 29 30 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті

Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
02.09.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
33 / 29
У липні 2020 р.на території Луганської області сталася масштабна лісова пожежа.Протоколом засідання №115-20 Експертной комисії з визначення рівнів та класів надзвичайних ситуацій пожежа класифікована як надзвичайна ситуація природного характеру державного рівня.Розпорядженням КМУ від 22.07.2020 № 918-р виділені кошти з резервного фонду державного бюджету для ліквідації наслідків пожежі. Питання:Чи правомірно рішення тендерного комітету про застосування переговорної процедури закупівлі,за умови якщо у замовника виникла нагальна потреба здійснення закупівлі?
Відповідь
26.08.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
15 / 7
В результаті надзвичайної ситуації зруйновано об'єкт соціальної інфраструктури. Організація уповноважена за його експлуатацію та утримання (Замовник) негайно звернулась до проектної організації (Підрядник) з листом про розробку проектно-кошторисної документації реконструкції об'єкта. В свою чергу, проектна організація не очікуючи укладання договору розробила проектно-кошторисну документацію та пройшла з нею відповідну експертизу. Замовник бажає укласти договір та оплатити виконану роботу Підряднику і використати в подальшому таку документацію. Відповідно до п.3 ч. 2 ст. 40 ЗУ «Про публічні закупівлі» якщо у замовника виникла нагальна потреба здійснити закупівлю у разі: виникнення особливих економічних чи соціальних обставин, пов’язаних з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення тендера, Замовник має право укласти договір за переговорною процедурою. Відповідно до ч. 3 ст. 41 ЗУ «Про публічні закупівлі» забороняється укладення договорів про закупівлю, що передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур закупівель/спрощених закупівель, крім випадків, передбачених цим Законом. Разом з тим, чи є правомірним, в рамках переговорної процедури, укладання договору на виконання проектних робіт у будівництві згідно ч. 3 ст. 631 Цивільного кодексу України, де передбачено, що Сторони можуть встановити, що умови договору застосовуються до відносин між ними, які виникли до його укладення.
Відповідь
25.08.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
20 / 9
Добрий день! Влітку 2020 року було проведено тендер на закупівлю робіт по об'єкту будівництва за результатами якого було укладено договір з підрядником на суму 4,6 млн. грн. В ході виконання робіт виникла потреба у закупівлі додаткових (аналогічних) робіт на цьому ж об'єкті будівництва в 2020 році. Вартість додаткових робіт складає близько 800 тис. грн., що не перевищує 50% вартості закупівлі робіт за тендером. Прошу пояснити по якій процедурі потрібно проводити закупівлю таких додаткових (аналогічних) робіт: по переговорній (згідно п.5 ч.2 ст. 41 Закону) чи прямий договір без застосування порядку проведення спрощеної закупівлі (згідно п.5 ч.7 ст.3 Закону)?
Відповідь
18.08.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
366 / 324
Добрий день,відповідно до п. 5 ч. 2 ст. 40 Закону України "Про публічні закупівлі"переговорна процедура закупівлі застосовується якщо після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника. Можливість і умови таких додаткових робіт чи послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, який укладений за результатами проведення тендера. Закупівля додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендера.Просимо надати роз'яснення від якої суми береться 50% , від суми початкового договору (за результататми проведення тендеру) чи від суми фактичного виконання договору ?
Відповідь
18.08.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
7 / 6
У Замовника на початку 2020 роцу був укладений договір на 100 000грн. з ДЕРЖАВНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ, однак протягом січня – травня 2020 року збільшилась кількість і вага спеціальних відправлень і тому виникла додаткова потреба,на що виділено додаткове фінансування, на послуги поштового зв’язку спеціального призначення на суму 80 000грн. (ДК 021:2015: 64110000-0 Поштові послуги) для забезпечення безперебійного перевезення та доставки відправлень спецзв'язку (документів з грифом «ДСК», матеріалів кримінальних проваджень тощо). У зв’язку із положенням ст.1 Закону України «Про Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації України» від 23.02.2006 р. (Далі по тексту - Закон), спеціальний зв’язок - зв’язок, що забезпечує передачу секретної та/або службової інформації шляхом застосування відповідних організаційних та технічних заходів. Окрім того стаття 2 Закону вказує, що Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України є державним органом, який призначений для забезпечення функціонування і розвитку державної системи поштового зв’язку спеціального призначення, в тому числі. Згідно з пунктом 4 статті 14 Закону Про Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації України відповідно до визначених завдань, покладаються, зокрема, такі обов’язки як державне регулювання у сфері урядового фельд’єгерського зв’язку і поштового зв’язку спеціального призначення. Згідно ст. 1 Закону України "Про поштовий зв'язок" від 04.10.2001 р. поштовий зв'язок спеціального призначення є складовою частиною поштового зв'язку України, призначеною для надання послуг поштового зв'язку окремим категоріям користувачів. Відповідно до “Положення про службу спеціального зв’язку в Україні” затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2000 року №1738-31т, Державне підприємство спеціального зв’язку є єдиною технологічною системою, призначеною для приймання, перевезення та доставки кореспонденції, посилок, упаковок і спеціальних вантажів, що містять відомості і матеріали, які становлять державну та службову таємницю органів державної влади, підприємств, установ, організацій, військових частин, інших юридичних осіб. Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України здійснює свої повноваження у сфері надання послуг поштового зв’язку спеціального призначення через Державне підприємство спеціального зв’язку. Чи правомірно буде застосувати п. 2 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі», де Замовник застосовує переговорну процедуру у разі відсутності конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи. І поясніть будь-ласка вираз "у тому числі з технічних причин"? Те, що Державне підприємство спеціального зв’язку є єдиною технологічною системою, призначеною для приймання, перевезення та доставки кореспонденції, посилок, упаковок і спеціальних вантажів, що містять відомості і матеріали, які становлять державну та службову таємницю органів державної влади, підприємств, установ, організацій, військових частин, інших юридичних осіб. Чи можливо застосувати в тасому випадку Пункт Закону Відсутність конкуренції з технічних причин?
Відповідь
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json