Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
31.08.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
140 / 138
Згідно п 5. ч 2. статті 40 ЗУ "Про публічні закупівлі" закупівля додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендера. Згідно п. 25 ч.1 статті 1 ЗУ публічна закупівля (далі - закупівля) - придбання замовником товарів, робіт і послуг у порядку, встановленому цим Законом. Підкажіть, будь ласка, в розуміні Закону поняття "Закупівля" щодо переговорної процедури -це проведена процедура до моменту укладання договору або процедура в тому числі з укладанням договору? Укладання договору за результатами переговорної процедури (п.5 ч.2 стаття 40 ) входить у термін три роки чи ні?
Відповідь
30.08.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
138 / 137
Доброго дня! Надайте, будь ласка, роз*яснення щодо умов переговорної процедури, а саме: 1. Якими нормативно-правовими актами регулюється проведення переговорної процедури закупівлі? 2. Чи може змінюватися предмет закупівлі, його кількіть та технічні характеристики ( у випадку "якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом) через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом") ? 3. Чи може змінюватися бюджет переговорної процедур у бік збільшення суми (у яких випадках, у якому розмірі) ? Дякуємо!
Відповідь
23.08.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
105 / 102
доброго дня! якщо замовник виставляє у вимогах депозит закупівлі робіт і послуг, 2 раза торги не відбулись тепер вийшли на переговорну процедуру.повинен замовник відходити від своїх вимог. чи повинен учасник переговорної процедури вносити депозит? дякую
Відповідь
17.08.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
94 / 94
надати інформацію про наявність органів (установ) на території України, що виконують роботи (надають послуги) з: - проведення робіт з моніторингу за відповідністю акредитованого органу з оцінки відповідності (Випробувального центру Вінницької регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів) вимогам акредитації шляхом здійснення нагляду; - проведення робіт з внесення змін, що стосуються акредитації; - проведення робіт з розширення сфери акредитації; - проведення робіт з прийняття рішення щодо моніторингу шляхом здійснення нагляду (з розширенням сфери акредитації) за відповідністю акредитованого органу з оцінки відповідності (Випробувального центру Вінницької регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів) вимогам акредитації, щодо внесення змін, що стосуються акредитації, звіту щодо проведення спостереження за оцінюванням. Для проведення переговорної процедури закупівлі з підстави, передбаченої абз.4 п.2 ч.2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме – відсутність конкуренції з технічних причин, яка має бути документально підтверджена замовником.
Відповідь
11.08.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
136 / 147
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи повинен замовник під час проведення переговорної процедури за п.п. 3 п. 2 статті 40 (відсутність конкуренції з технічних причин) вимагати від учасника підтвердження відсутності підстав для відмови за ч. 1 ст. 17? Дякуємо за відповідь!!!
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2