Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
14.05.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3665 / 3874
Згідно з вимогами частини 4 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції / пропозиції за результатами електронного аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі / спрощеної закупівлі або узгодженої ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури, крім випадків визначення грошового еквівалента зобов'язання в іноземній валюті та/або випадків перерахунку ціни за результатами електронного аукціону в бік зменшення ціни тендерної пропозиції / пропозиції учасника без зменшення обсягів закупівлі. Просимо роз’яснити випадок, якщо перерахунок ціни за результатами аукціону є меншим, ніж ціна, що зазначена в екранній формі системи (наприклад: екранна форма – 100 000,00 грн, перерахунок – 99 880,00 грн). 1) ціна договору має співпадати з екранною формою системи (100 тис. грн) чи має бути встановлена згідно перерахунку (99 880,00 грн)? 2) чи існуватиме можливість при оприлюдненні договору про закупівлю змінити власноруч «суму за договором» - на сьогодні ця сума не підлягає ручному коригуванню?
Відповідь
12.05.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
3982 / 4033
Добрий день. Просимо надати розіяснення стосовно вимог нового Закону. Статтею 31 Закону встановлено, що замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, якщо, зокрема переможець процедури закупівлі:не надав копію ліцензії або документа дозвільного характеру (у разі їх наявності) відповідно до частини другої статті 41 цього Закону. Тим самим, ст. 17 цього Закону педбачено, що замовник не вимагає документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України “Про доступ до публічної інформації” та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним, або публічної інформації, що є доступною в електронній системі закупівель. Нормою Закону не визначено не вимагає від учасника або переможця. Слід зауважити, що інформація про надання ліцензія міститься у вільному доступі у вигляді відкритих даних. Таким чином, незрозуміло чи має вимагати замовник надання переможцем копії ліценгзії. Але у разі її ненадання має відхилити переможця. Тобто, статті Закону суперечать одна одній.
Відповідь
08.05.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3809 / 3830
При оприлюдненні оголошення про закупівлю в умовах оплати не було прописано аванс, так як в договорі написано "може здійснити....". Відповідно в звіті відсутня інформація про аванс. Казна требует виключити пункт договору в якому прописана можливість авансу. Чи правильно це? На теперішній час підрядник хоче замовити аванс. Як правильно поступити в даному випадку. Будь ласка,надайте відповіть. Спасибо.
Відповідь
08.05.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3922 / 4020
За результатами відкритих торгів було укладено Договір на виконання робіт по влаштуванню водопровідної мережі без визначення черг. Замовником проведено коригування робочого проекту, відповідно до якого весь проект розділено на дві черги, при цьому суму договору не збільшено. Істотні умови договору не змінюються, але змінюється порядок виконання робіт. Яким чином оформити такі зміни до Договору?
Відповідь
08.05.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
4356 / 4343
Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» у новій редакції (далі-Закон), яка набула чинності 19.04.2020р. у пп.37), п.1 Ст.1 Закону передбачена можливість участі у закупівлі Учасника - об’єднання юридичних осіб - нерезидентів без створення окремої юридичної особи, наприклад консорціум. Розуміємо, що такий консорціум без створення юридичної особи можливий лише за іноземним законодавством. Об’єднання юридичних осіб - нерезидентів без створення окремої юридичної особи планує взяти участь у публічних закупівлях за предметом закупівлі Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення (45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація) та уповноважений учасник (член) консорціуму має відповідну за видами робіт Ліцензію на будівельну діяльність в Україні. Розуміємо, що Об’єднання юридичних осіб - нерезидентів без створення окремої юридичної особи – не може отримати Ліцензію на будівельну діяльність в Україні оскільки не є юридичною особою. Питання: Чи достатньо для участі у публічних закупівлях за предметом закупівлі Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення (45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація) наявності відповідної Ліцензії на будівельну діяльність в Україні лише у уповноваженого учасника (члена) консорціуму за умови що всі ліцензовані роботи виконуватимуться таким уповноваженим учасником (членом) консорціуму? Чи навпаки, вимагається відповідна Ліцензія для усіх учасників (членів) консорціуму?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2