Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.11.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
731 / 707
Доброго дня. Коледж в результаті реорганізації припинить свою діяльність 31 грудня поточного року .З 01 січня 2024 року розпочне свою роботу новостворений коледж ( нова назва, новий код ЄДРПОУ) . Новий коледж пройшов державну реєстрацію в листопаді поточного року і в його штатному розкладі є лише в.о.директора та в.о.голов. бухгалтера . Яким чином новоствореному коледжу закупити електричну енергію на 2024 рік?
Відповідь
21.11.2023 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1496 / 1480
Доброго дня! Під час планування закупівель на наступний рік є потреба придбання товару за одним кодом ДК 021, але на різні суми, залежно від виробничої необхідності підприємства. Чи буде це вважатися порушенням п.6 Особливостей та вказувати на поділ предмету закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури закупівлі відкритих торгів, якщо спочатку будуть закуповуватися нагальні потреби сумами у відповідності до п. 11 Особливостей (до 100 тис. грн.), а потім оголошені процедури закупівель відповідно до чинного законодавства України? Дякую!
Відповідь
20.11.2023 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1212 / 1234
Добрий вечір, оголошували відкриті торги з особливостями на закупівлю "Комплект акумуляторів DJI Mavik 3 Battery Kit for Mavic 3 (CP.EN/00000421.01)", визначили переможця, який підпадає під всі вимоги, однак у договорі він зазначив назву предмета закупівлі так, як він називається у них, а не в оголошенні ( на оголошення назву брали з інтернету)- у них називається Комплект батарей та зарядного пристрою для квадрокоптера Mavic 3 - CP.EN/00000421.01. Тобто виходить, що предмет закупівлі, як і його технічні характеристики не змінились, відрізняється лише назва у постачальника, однак Казначейство не пропускає такий договір саме через різницю у назві. Скажіть, будь ласка, який вихід із ситуації, обов'язково розривати договір?
Відповідь
20.11.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
857 / 872
Компанія ТОВ «УКР ТРАК» на вимогу «Учасник процедури закупівлі у складі своєї тендерної пропозиції повинен надати: сертифікат відповідності транспортних засобів або обладнання чи сертифікат відповідності щодо індивідуального затвердження, в якому зазначено ідентифікаційний номер (VIN) колісного транспортного засобу з його міжнародним ідентифікаційним кодом (WMI) виробника колісного транспортного засобу в Україні та місцезнаходження виробника колісного транспортного засобу в Україні» надала сертифікат відповідності щодо індивідуального затвердження колісного транспортного засобу №UA.008.112961-22 (назва документа «18. Сертиф.відп.») Відповідно до чинного законодавства - сертифікат відповідності щодо індивідуального затвердження надається тільки на виготовлений товар. Оскільки, товар, що пропонується учасником - Автомобіль паливозаправник AVTR-GS08 на шасі IVECO ML 150E25WS-E5- ще не виготовлений, ТОВ «УКР ТРАК» надало сертифікат на подібний товар, в якому вказаний виробник колісного транспортного засобу в Україні та місцезнаходження виробника колісного транспортного засобу в Україні. Наявна у документі «18. Сертиф.відп.» інформація цілком відповідає вимозі, що встановлена Пунктом 9 Розділу 3 тендерної документації замовника. Оскільки ні в чинному законодавстві, ні в роз’ясненнях Мінекономіки, на даний момент, немає чіткого розуміння щодо правильності застосування вимоги що надання «сертифікату відповідності транспортних засобів або обладнання чи сертифікату відповідності щодо індивідуального затвердження, в якому зазначено ідентифікаційний номер (VIN) колісного транспортного засобу з його міжнародним ідентифікаційним кодом (WMI) виробника колісного транспортного засобу в Україні та місцезнаходження виробника колісного транспортного засобу в Україні», вважаємо, що ТОВ «УКР ТРАК» в повній мірі підтвердило відповідність своєї пропозиції вимогам тендерної документації.
Відповідь
20.11.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
877 / 907
Наша компаніє приймає участь в тендерах де предметом закупівлі є транспортні засоби. Відповідно до вимог, що внесені постановою КМУ від 22.08.2023 № 950 до Порядку підтвердження ступеня локалізації виробництва товарів, затвердженого Постановою КМУ від 2 серпня 2022 р. № 861, Учасників закупівель зобов’язано подавати у складі тендерної пропозиції сертифікат відповідності транспортних засобів або обладнання чи сертифікат відповідності щодо індивідуального затвердження, у якому зазначено ідентифікаційний номер (VIN) колісного транспортного засобу з його міжнародним ідентифікаційним кодом (WMI) виробника колісного транспортного засобу в Україні та місцезнаходження виробника колісного транспортного засобу в Україні. Питання: При включені товару до переліку товарів із підтвердженим ступенем локалізації виробник повинен надати тільки заяву і калькуляцію встановленого зразка. Жодних додаткових документів(сертифікатів) не надається та не вимагається. Відповідно, товар може бути зареєстрований в переліку, проте ще не виготовлений і ні виробник ні учасник не матиме сертифікату відповідності Яким чином підтвердити учаснику/виробнику вимогу щодо «.. сертифікат відповідності транспортних засобів або обладнання чи сертифікат відповідності щодо індивідуального затвердження, в якому зазначено ідентифікаційний номер (VIN) колісного транспортного засобу з його міжнародним ідентифікаційним кодом (WMI) виробника колісного транспортного засобу в Україні та місцезнаходження виробника колісного транспортного засобу в Україні».
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2