Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
04.11.2016 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
11063 / 10768
На веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель не має можливості за наслідками проведеної переговорної процедури вказувати переможців в розрізі лотів та відповідно підкріпляти укладені договори із переможцями (у випадках коли за кожним окремим лотом визначено різних переможців). Зокрема, у 2017 році буде застосуватись переговорна процедура на придбання послуг із електропостачання, яка у нашому випадку буде розподілена за лотами так як об'єкти географічно відділені і мають різних постачальників (монополістів)
Відповідь
02.11.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
11045 / 10706
Для участі у відкритих торгах (сума закупівлі до 133 тис. євро)подали пропозиції три учасники. Після аукціону було відхилено пропозиції кращого по ціні учасника, а пізніше і наступного по черзі. Залишився один учасник. Чи вправі замовник акцептувати його пропозицію за умови відповідності тендерної пропозиції умовам тендерної документації? Чи все таки Замовник повинен відмінити торги, керуючись п. 6 ч.1 ст. 31 ЗУ "Про публічні закупівлі" (допущення до оцінки менше двох тендерних пропозицій)?
Відповідь
08.11.2016 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
11026 / 10512
Звертаємось до вас з приводу наступного. В договір про закупівлю необхідно внести зміни в частині реквізитів учасника. Відповідно до ст. 10 Закону повідомлення про внесення змін до договору оприлюднюється протягом трьох днів з дня внесення змін. Проте, форма повідомлення передбачає лише інформацію про зміни передбачені п. 1-8 ст. 36 Закону. При цьому, Закон має вищу юридичну силу ніж порядок, що затверджує форму, тому зобов'язує нас розміщувати будь-які зміни до договору. Питання як це зробити, якщо форма таких змін не передбачає?
Відповідь
17.07.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
10984 / 11128
Прошу пояснити, а саме: в разі оскарження переговорної процедури закупівлі розгяд скарги зупиняє перебіг строків переговорної процедури, чи п.8 ст.18 Закону України "Про публічні закупівлі"(далі - Закон) стосується лише строків укладення договору абз.8 п.3 ст.35 Закону, тому що п.4 ст.35 Закону встановлено, що переговорна процедура закупівлі відміняється замовником у разі непідписання учасником договору про закупівлю у строк 35 днів (20 днів - у разі застосування переговорної процедури закупівлі з підстав, визначених п.3 ч.2 цієї статті, а також...) з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір за результатами застосування переговорної процедури закупівлі. Оскільки, в абз.5 ч.4 ст.35 Закону не зазначено, що відміняється переговорна процедура у строк 35 днів, крім періоду оскарження, в разі непідписання учасником договору про закупівлю,то ми маємо дотримуватися вказаних 35 днів, чи період оскарження додається до 35 днів, зазначених в Законі? НАПРИКЛАД: 14 червня 2017 року було оприлюднено намір укласти договір за результатами застосування переговорної процедури закупівлі, 23 червня 2017 року - подано скаргу до Колегії АМК України, 14 липня 2017 року Колегією АМК України прийнято рішення про припинення розгляду скарги, то ми маємо укласти договір в межах 35 днів від дня оприлюднення повідомлення про намір укласти договір - 19 липня 2017 року, чи при оскарженні переговрної процедури ми маємо до 35 днів додати періо оскарження переговорної процедури, тобто кінцевий термін укладення договору - 10 серпня 2017 року.
Відповідь
12.12.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
10970 / 10685
Відкриті торги з публікацією англійською мовою. Головною особливістю Відкритих торгів з публікацією англійською мовою є додатковий період - Пре-кваліфікація. Після завершення періоду подачі пропозицій, розкриваються всі деталі пропозицій Учасників, цінова пропозиція не відкривається. Після допуску к аукціону, чи мають можливість Учасники змінювати свою цінову пропозицію до початку аукціону у відкритих торгах з публікацією англійською мовою (наприклад, якщо учасник нерезидент та вніс на етапі пре-кваліфікації, коли цінова пропозиція не відкривається, ціну в гривнях по курсу НБУ на день внесення цінової пропозиції в перерахунку з валюти у якій він має на меті підписувати контракт, напр в долларах), а на момент початку аукціону- курс суттєво змінився, та вже початкова ціна на аукціоні не буде відповідати ціні в валюті в перерахунку на гривню. Прохання надати роз'яснення щодо вищеописаної ситуації, та рекомендації, як Замовник повинен діяти, щоб не порушувати принципи закупівель, відповідно до ст3 ЗУ "Про публічні закупівлі". Дякую.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2