Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.08.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3975 / 3809
Бюджетом місцевих органів влади передбачені витрати коштів для реалізації ІІ-го та ІІІ-го етапів по технічному переоснащенню газоочисної установки в обсязі 16 000 000,00 грн, а для реалізації проекту в цілому необхідно 79 000 000,00 грн. Різницю суми планується покрити за рахунок власних коштів Товариства (63 000 000,00грн.). Термін реалізації проекту 2018-2021 рр. З приводу вищезазначених обставин прошу надати роз'яснення та відповідь на наступне питання: Чи буде правомірним розміщення Товариством у системі ProZorro оголошення про проведення закупівлі з очікуваною вартістю 79 000 000,00грн., враховуючи, що обсяг бюджетних коштів складатиме лише частину - 16 000 000,00 грн.? Якщо ні, яким чином можна провести закупівлю робіт з реалізації зазначеного проекту, який фінансується з різних джерел фінансування?
Відповідь
21.08.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3616 / 3587
Доброго дня! Допоможіть правомірно провести кваліфікацію учасника торгів на відповідність тендерним вимогам, визнати переможцем або дискваліфікувати учасника, як такого, що не відповідає вимогам Замовника. Згідно вимог тендерної документації Учасник повинен надати: 1. Завірену копію або оригінал статуту юридичної особи. Однак, учасник, пропозиція якого була визнана найбільш економічно вигідною, замість копії статуту надав: 1) опис документів, що подаються юридичною особою державному реєстратору для проведення реєстраційної дії; 2) довідку, в якій вказав код доступу до результатів надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації, за яким є можливість переглянути електронну версію статуту. 2. Учасник повинен подати інформаційну довідку про наявність досвіду виконання аналогічного договору за формою відповідно до додатку 1.3. до тендерної документації: Однак, учасник, пропозиція якого була визнана найбільш економічно вигідною, надав довідку за формою, що несуттєво відрізняється за змістом від тієї що вимагалася. 3. Інформаційну довідку про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід за формою відповідно до додатку 1.2. до тендерної документації. Однак, учасник, пропозиція якого була визнана найбільш економічно вигідною, надав довідку за формою, що несуттєво відрізняється за змістом від тієї що вимагалася Замовником. 4. Довідка, складена за формою відповідно до додатку1.4. до тендерної документації, за підписом уповноваженої особи Учасника та завірена печаткою (у разі наявності), яка містить відомості про підприємство Довідка подана Учасником за відповідним зразком, однак в даній довідці не зазначено кількість працівників, що вимагалася Замовником. Питання: 1. Чи є підстави для відхилення учасника, як такого, що не відповідає умовам тендерної документації (п.4 ч.2 ст.30 ЗУ «Про публічні закупівлі») та не відповідає кваліфікаційним критеріям ( ч.1 ст.30 ЗУ «Про публічні закупівлі»)? 2. Чи можливо помилки, допущенні учасником, визнати формальними (несуттєвими), що пов’язані з оформленням тендерної документації та такими,що не впливають на зміст пропозиції (абз.3 ч.3 ст.22 ЗУ «Про публічні закупівлі»)?
Відповідь
21.08.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3579 / 3402
Доброго дня. З початку року нашою установою проводились переговорні процедури на закупівлю комунальних послуг( тепло, газопостачання, водопостачання, електрична енергія). З 01 вересня у нас проводиться перейменування установи без зміни коду ЄДРПОУ. Чи достатньо буде заключити додаткові угоди на зміну назви замовника і опублікувати їх у встановленому законом порядку. Якщо ні, то розясніть будь ласка порядок дій для нашої установи. Дякую.
Відповідь
20.08.2018 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
3851 / 3671
06.08.2018 відбулись відкриті торги на закупівлю навантажувачів.17.08.2018 було оприлюднено намір укласти договір з переможцем. На єтапі укладання (погодження) договору було виявлено помилку в тендерній документації на закупівлю, яка відобразилась в документах переможця, з яким укладається договір. Суть помилки відмінність року виготовлення навантажувачів (2 навантажувача з 5-ти) в формі цінової пропоззиції з технічною частиною та додатком до договору (специфікацією) Рік виготовлення вірний у технічній частині та додатку до договору в формі ціновій пропозиції рік вказано невірно. Чи можливо укласти додаткову угоду після укладання договору в які можливо відкоригувати. Підкажіть будь ласка, що робити замовнику в даному випадку.
Відповідь
20.08.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4641 / 4412
Замовником 06.07.2018р був проведен аукціон . Аукціоном визначено найкращу ціну підприємства ТОВ «ДЕП-СІТІ» , та було почато розгляд тендерної пропозиції. 13.07.2018р. на електронній площадці Держзакупівель було опубліковано Протокол засідання тендерного комітету, щодо продовження строку розгляду тендерної пропозиції. Рішення тендерного комітету було прийнято з порушеннями, а саме: 1. Відсутній номер протоколу засідання тендерного комітету. 2. Аргументована причина подовження строку розгляду тендерної пропозиції було вказано – «в зв’язку з відсутністю кворуму на засіданні тендерного комітету на 13.07.2018р». В зв’язку з відсутністю кворуму, Замовник не мав право приймати рішення продовжити строк розгляду тендерної пропозиції ТОВ «ДЕП-СІТІ» до 20 робочих днів. Рішення було прийнято з порушенням ст..11 Закону України № 922. 13.08.2018р на електронній площадці Держзакупівель було опубліковано Протокол № 18332/1/ТМЦ розгляду тендерних пропозицій про визнання переможцем ТОВ «ДЕП-СІТІ». Тим самим порушено ст..28 ч.4 Закону України №922 «Про публічні закупівлі», а саме: 1. Кінцевий строк прийняття рішення Замовником 06.08.2018р. Вимагаємо негайно скасувати рішення Тендерного комітету, та визнати торги такими, що не відбулися, згідно ст.. 31 ч. 1 Закону України № 922, в зв’язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель. Станом на 21.08.2018р Замовник відповіді на вимогу не надав.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2