Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
11.05.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3387 / 3358
Прошу надати роз'яснення стосовно наступного питання: в спрощеній закупівлі на підтвердження виконання кваліфікаційних вимог учасником було подано документ, що був виданий в іноземній державі та викладений іноземною мовою, також учасник додав власноруч зроблений переклад українською мовою. В умовах тендерної документації не було жодних згадок про мови, якими можуть бути подані тендерні пропозиції. Чи зобов'язаний був учасник, що подав документи видані в іноземній державі, здійснити їх легалізацію відповідно до ст.13 ЗУ «Про міжнародне приватне право» , щоб визнати ці документи офіційними та дійсними на території України для подання в тендерній пропозиції? Чи зобовязаний учасник, для визнання офіційним документу викладеного іноземною мовою і подальшого подання його в складі тендерної пропозиції, здійснити передбачену процедуру нотаріального засвідчення перекладу документу?
Відповідь
02.12.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3387 / 3437
Доброго дня. Питання наступного характеру: Чи має право Учасник процедури закупівлі дозавантажити документи протягом 24 годин (на виконання вимоги Замовника), які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам або стосуються права підпису пропозиції, які НЕ БУЛО подано разом із пропозицією?? Чи він має право виправити помилки тільки в поданих документах. Прошу надати конкретизовану відповідь, адже виходячі з норм Закону про закупівлі, дане питання повністю не висвітлене.
Відповідь
14.05.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3387 / 3544
Просимо надати роз'яснення стосовно закупівлі послуг розподілу електричної енергії шляхом проведення переговорної процедури. На балансі нашого підприємства знаходяться будівлі та приміщення комунальної власності, в нас укладений договір на надання послуг з розподілу електричної енергії, також постійно ми приймаємо на баланс нові об'єкти і шляхом подання заяви на приєднання кожного такого об'єкта до вищезазначеного договору, в зв'язку з цим виникає необхідність закупівлі як послуг з розподілу електричної енергії так і самої електроенергії, тобто виникає постійна потреба в додаткових закувлях. Суть питання полягає в тому чи необхідно кожного разу укладати новий договір на закупівлю по кожному об'єкту, чи можливо це питання вирішити шляхом укладання додаткових угод та збільшувати закупівлі відповідно до постійно зростаючих потреб необхідних послух?
Відповідь
27.04.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3387 / 3330
У замовника виникла необхідність закупівлі послуг з ведення авторського нагляду за виконанням будівельних робіт.Відповідно до Постанови КМУ від 11.07.2007 № 903 авторський нагляд здійснюється архітектором - автором проекту об'єкта архітектури, іншими розробниками затвердженого проекту або уповноваженими особами (далі - генеральний проектувальник), а отже закупівлю необхідно здійснити у конкретного постачальника. Вартість послуг становить 62 тис.грн.(зона спрощених закупівель). Яким пунктом частини 7 статті 3 Закону необхідно керуватись уповноваженій особі при виборі процедури закупівлі. Дякую!
Відповідь
15.10.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3387 / 3363
Здійснювати попередню оплату за послуги з розподілу Споживач може тільки за умови виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2014 р. N 117 "Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти". В даній постанові не передбачена можливість здійснення попередньої оплати за послуги з розподілу електричної енергії. Тому ми можемо користуватися лише п. 1.1, який передбачає, що одержувачі бюджетних коштів у договорах про закупівлю товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти можуть передбачати відповідно до належним чином оформленого рішення головного розпорядника бюджетних коштів попередню оплату лише у разі закупівлі на строк не більше одного місяця інших робіт і послуг, якщо розмір такої оплати не перевищує 30 відсотків їх вартості. Враховуючи вищевказане, ми як споживачі послуги з розподілу звертаємось до Вас з проханням надати роз’яснення щодо правомірності вимог від споживачів, які фінансуються з бюджету, 100% попередньої оплати послуг з розподілу електричної енергії керуючись п.1 під.4 щодо оплати послуг з енергопостачання в межах бюджетного року на строк не більше 6 місяців.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2