Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
16.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
472 / 436
Підкажіть, будь ласка, Оголошена Спрощена процедура. Один учасник ФОП. Ми знаходимося на стадії визнання переможця. Цю спрощену закупівлю оголосила уповноважена особа. Крім того, цей ФОП є засновником ПП, а керівником цього ПП є родич (чоловік) уповноваженої особи. Що мені робити, як уповноваженій особі, якщо всі документи відповідають вимогам в оголошенні, то визнавати переможцем, чи все таки може бути в уповноваженої особи приватний інтерес? Хоча документи надав особисто ФОП, а не ПП?. Які наші подальші дії?
Відповідь
10.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
300 / 314
Добрий день. По якій процедурі потрібно здійснити закупівлю програмного забезпечення зі створення ігор у нерезидента (так як українських постачальників даного продукту немає), вартість якого близько 70 тис. грн. в рамках реалізації грантового проекту?
Відповідь
09.07.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
304 / 291
06.04.2020 року нами було укладено договір на суму 11000 грн., дана закупівля відображена в системі тільки в плані. В липні місяці виконавець договору надіслав нам додаткову угоду щодо збільшення суми основного договору на 420 грн. Скажіть будь ласка, чи повинні ми відобразити якось цю додаткову угоду в системі е-закупівель і як саме? Дякую за відповідь.
Відповідь
08.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
293 / 294
Відповідно до пункту 5 частини 2 статті 4 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі – Закон) договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель – для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 цього Закону, у разі здійснення закупівлі відповідно до частини другої та шостої статті 3 Закону. Враховуючи вищенаведене виникає питання: здійснення закупівлі відповідно до частини 7 статті 3 Закону вважається спрощеною закупівлею чи договором про закупівлю, укладеним без використання електронної системи закупівель?
Відповідь
07.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
285 / 299
Можливість застосування ст.3 ч.7 ЗУ "Про публічні закупівлі"- "відсутність конкуренції з технічних причин" для закупівлі послуг ДК 021:2015- 64110000-0 Поштові послуги (Поштові послуги відправлення кореспонденції з використанням відбитка маркувальної машини) та проведення закупівлі без використання електронної системи закупівель. Сума закупівлі 53000,00грн.
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2