Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
03.02.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
494 / 486
Добрий день!За процедурою відкритих торгів, нами було заключено договір про закупівлю на придбання бензину та дизельного палива.Договір було оприлюднено відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" з дотриманням строків.Але потім було виявлено, що помилково було розміщено договір з підписом та печаткою Постачальника, та лише підписом Замовника.Процедура була завершена і договір замінити не можна.Чи буде правомірним рішення ОРГАНІВ КАЗНАЧЕЙСТВА відмовити у реєстрації договору при тому що печать на договорі була поставлена на підтвердному документі.І як можно виправити відповідну технічну помилку? Дякую!
Відповідь
03.02.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
479 / 460
Добрий день! Ситуація, маємо зведений кошторис на кап.ремонт 1 700 000,00 грн., де 1 300 000,00 грн. сам кап.ремонт по договірній ціні, а 150 000,00 грн. авторський нагляд і 250 000,00 грн. технічний нагляд, питання: чи потрібно проводити відкриті торги і на яку суму?
Відповідь
03.02.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
488 / 485
В зв’язку з виконанням рішення Постійно діючої адміністративної Колегії Антимонопольного Комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель лікарнею №3 було тендерним комітетом внесено зміни в тендерну документацію відповідно до вимог Закону України про публічні закупівлі. Після оприлюднення інформації щодо виконання рішення АМКУ система «Прозорро» автоматично перевела закупівлю в режим «АУКЦІОН», не давши при цьому оприлюднити затверджені на засідання тендерного комітету зміни. Лікарня офіційно звернулась на майданчик та ДП «ПРОЗОРРО» з проханням надати технічну можливість внести зміни в тендерну документацію після яких термін подання пропозицій має продовжитися відповідно п. 2 ст. 23 Закону України «Про публічні закупівлі» та перенести дату Аукціону по закупівлі. Просимо Вас надати роз’яснення щодо можливості виправлення ситуації без відміни закупівлі, враховуючи, що лікарня не може відмовитись без послуг, які є предметом закупівлі згідно норм діючого законодавства (UA-2020-01-03-000916-a 79710000-4 Охоронні послуги (послуги з фізичної охорони) на виконання наказу МОЗ України від 31.08.2017 №992 «Про затвердження Правил застосування примусових заходів медичного характеру в спеціальному закладі з надання психіатричної допомоги»).
Відповідь
03.02.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
534 / 518
Добрий день. Наш заклад провів процедуру відкритих торгів щодо закупівлі газу (UA-2019-12-02-001180-b) Процедуру розпочато 02.12.2019 року, тому в оголошенні були прописані сроки поставки товару 3 01.01.2020 року по 31.12.2020 року. Договір повинен був бути від 31.12.2019 року. Строки всі витримані. 30.12.2019 року була скарга від учасника, яка була прийнята до органу оскарження. Рішенням АКМУ 27.01.2020 року було прийнято рішення про відхилення скарги, тому договір був заключений 30.01.2020 року і в договорі прописано що договір дійсний з моменту підписання до 31.12.2020 року. Чи вважається помилкою те, що в звіті про закупівлю сроки поставки товару з 01.01.2020 року, а в договорі з моменту підписання договору, тому що сроки були призупинені, у зв'язку зі скаргою? Дякую
Відповідь
03.02.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
741 / 689
Доброго дня. Цікавить питання щодо оприлюднення звіту про укладений договір. Якщо у нашому закладі укладаються договори (наприклад за газ) сума якого не перевищує 50 тис. грн., то потрібно оприлюднювати звіт про укладений договір, чи можна просто скласти план закупівель і все? Як взагалі діяти в такій ситуації, спираючись на законодавство? Якщо просто публікувати план закупівель, то це буде вважатися помилкою?
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2