Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
29.10.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3695 / 3576
Коли введуть посаду уповноваженої особи за кодом класифікатора
Відповідь
03.10.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3695 / 3776
Доброго вечора!Ми являємося бюджетною організацією, в цьому році вже відбувався тендер на закупівлю пального, залишків пального на сьогоднішній день тільки до кінця жовтня, кошти ще не виділені, має бути 23 жовтня сесія рай ради і на ній тільки вирішиться чи будуть кошти (це перерозподілені кошти з інших КЕКВ).Чи правильно чекати рішення сесії і тоді укладати прямий договір до 200 тис. грн + звіт про укладений договір у електронній системі прозорро?
Відповідь
19.04.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3694 / 3806
Відповідно до ч.16 ст.29 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922-VIII (зі змінами) (далі – Закон), якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та/або подання яких вимагалось тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель. Відповідно до ч.9 ст. 26, учасник процедури закупівлі виправляє невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у своїй тендерній пропозиції, виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій, шляхом завантаження через електронну систему закупівель уточнених або нових документів в електронній системі закупівель протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей. Прошу надати роз’яснення щодо положень вищенаведених статей Закону: 1. Учасник має право усунути невідповідності в інформації та/або документах лише в тих документах, які були ним подані у складі тендерної пропозиції (шляхом прикріплення нових або уточнених документів)? 2. У разі, якщо Учасник взагалі не надав (не завантажив до електронної системи закупівель) конкретний документ, що вимагався Замовником для підтвердження відповідності учасника процедури закупівлі кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 Закону та/або документ, що підтверджує право підпису тендерної пропозиції та/або договору про закупівлю, чи повинен Замовник надати такому учаснику 24 години на усунення цієї невідповідності? Якщо ні, чи підлягає відхиленню тендерна пропозиція такого учасника?
Відповідь
12.08.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3694 / 3598
Відповідно до п.3 ст.12 Закону України «Про публічні закупівлі»: «3. Під час використання електронної системи закупівель з метою подання тендерних пропозицій/пропозицій та їх оцінки документи та дані створюються та подаються з урахуванням вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги".» Відповідно до ч.1 Ст.14 Закону України "Про електронні довірчі послуги": «1. Електронна ідентифікація здійснюється за допомогою засобів електронної ідентифікації, що підпадають під схему електронної ідентифікації, затверджену Кабінетом Міністрів України.» У той же час відповідно до п.24 Постанови КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 19 червня 2019 р. № 546 "Про затвердження Положення про інтегровану систему електронної ідентифікації" "24. Підсистема верифікації відомостей щодо юридичних осіб і фізичних осіб - підприємців забезпечує отримання та передачу відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" В Єдиному державному реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відсутні відомості про Учасників публічних закупівель – нерезидентів. Враховуючи вищенаведене, просимо надати відповіді на наступні запитання: - чи Учасник- нерезидент з метою подання тендерних пропозицій документи та дані повинен створювати та подавати за допомогою «електронного підпису» відповідно до законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги" ? - чи Учасник- нерезидент з метою подання тендерних пропозицій документи та дані може створювати та подавати без застосування «електронного підпису» передбаченого відповідно до законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги" ?
Відповідь
18.06.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
3694 / 3617
Добрий день! Відповідно до частини першої статті 75 Господарського кодексу України державні підприємства у разі здійснення ними закупівель за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує межі, визначені частиною першою статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», оприлюднюють на веб-порталі Уповноваженого органу, визначеного Законом України «Про публічні закупівлі», звіт про укладення договору про закупівлю товарів, робіт і послуг за кошти підприємств та інформацію про зміну його істотних умов не пізніше ніж через сім днів з дня укладення договору про закупівлю або внесення змін до нього. Згідно з відповіддю Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України на запит 794/2020, яка оприлюднена на сайті, «юридичні особи, які зазначені у статті 75 ГК України та не є замовниками у розумінні Закону оприлюднюють звіт про договір про закупівлю без використання електронної системи закупівель у разі здійснення ними закупівель за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує межі, зазначені у пункті 1 та 2 частини першої статті 3 Закону». Водночас, відповідно до п.12 ч.1 ст.10 Закону України «Про публічні закупівлі» звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель оприлюднюється протягом трьох робочих днів з дня укладення договору про закупівлю. З огляду на викладене вище, прошу надати роз’яснення у який строк (3 робочих чи 7 календарних)та в якому порядку оприлюднювати звіт про укладений договір про закупівлю на виконання вимог ст.75 Господарського кодексу України.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2