Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
28.07.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3952 / 4064
Відділом освіти було укладено договір на виконання проекту по Реконструкції вуличного освітлення на території школи по коду 71320000-7, тепер будуть виконуватися роботи і необхідно укласти договір на авторський нагляд, по якому коду необхідно виставляти нагляд по коду 7124... чи по коду 7132, при чому по цьому об'єкту виконувся проекти по встановленню пожежної сигналізації (7132..) і вони більше 50 тисяч грн. чи потріюно проводити спрощену закупівлю? Чи можна використовувати код 7124 і укласти прямий договір?
Відповідь
28.07.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3090 / 3285
Доброго дня, 15.03.20 був укладений прямий договір (без застосування процедур закупівель) між бюджетною організацією та постачальником бензину (код 09130000-9) на суму 140,0 тис. грн. При цьому в плані закупівель передбачено 199 тис.грн. (по коду 09130000-9). Питання: станом на 27.08.20 існує додаткова потреба закупівлі бензину, чи можливо змінити істотну умову договору - збільшити суму діючого договору на 12 тис.грн., (договір укладений без процедури і не є договором про закупівлю в розумінні Закону, тому можливо змінити істотні умови)? Чи потрібно вже проводити спрощену закупівлю?
Відповідь
27.07.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4300 / 4329
Доброго дня! Просимо надати роз’яснення з наступного питання: якщо не відбулась 3 рази закупівля (ID: UA-2020-07-10-005085-c)у зв’язку з відсутністю конкуренції, то, згідно, р. VII, ст. 40, п.2 Замовник може застосувати переговорну процедуру закупівлі. Чи можна в такому випадку укласти прямий договір з Виконавцем послуги і розмістити на електронному майданчику тільки звіт про укладений договір без використання електронної системи або провести переговорну процедуру звичайну чи спрощену?
Відповідь
27.07.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3210 / 3250
Чи можна укласти прямий договір на придбання марок поштових? Відсутність конкуренції. Обгрунтувати так:"Згідно зі статтею 15 Закону України «Про поштовий зв'язок» передбачено, що національний оператор поштового зв’язку має виключне право на видання, введення в обіг та організацію розповсюдження поштових марок, маркованих конвертів і карток, а також виведення їх з обігу. Також даною статтею передбачено, що юридична особа, на яку покладається виконання функцій національного оператора, визначається Кабінетом Міністрів України. Розпорядженням Кабінету Міністрів України «Про національного оператора поштового зв’язку» від 10 січня 2002 р. № 10-р функції національного оператора поштового зв’язку покладено на Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта»." Хоча в новій редакції Закону "Про публічні закупівлі" відсутній виняток - придбання марок. Чи потрібно все-таки проводити спрощену закупівлю? Дякую.
Відповідь
21.07.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
4378 / 4386
Проведена спрощена закупівля і не було учасників, спрощена закупівля оголошена повторно, прийшов учасник який подав пропозицію, яка не відповідає технічному завданню. Учасника дискваліфіковано. Статус закупівлі-закупівля не відбулась. Які подальші дії замовника, третя спрощена чи прямий договір?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2