Головна » Про Міністерство » Взаємодія з державними органами влади » Взаємодія з Верховною Радою України

Календар подій

14
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Участь Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у роботі Верховної Ради України 17 - 21 вересня 2018 року
08.10.2018 | 14:45 | Управління взаємодії з органами державної влади та зв’язків з громадськістю

Пленарні засідання Верховної Ради України

20 вересня Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Нефьодов М. Є. взяв участь у ранковому пленарному засіданні Верховної Ради України з приводу заслуховування щорічного послання Президента України про внутрішнє і зовнішнє становище України.

21 вересня Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Нефьодов М. Є. взяв участь у “Годині запитань”.

Засідання комітетів Верховної Ради України

19 вересня на засіданні Комітету у закордонних справах Державний секретар Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Перевезенцев О. Ю. доповідав проект Закону України “Про ратифікацію Угоди про сприяння та взаємний захист інвестицій між Урядом України та Урядом Держави Катар” (реєстраційний № 0197, розроблений Мінекономрозвитку), який було рекомендовано прийняти за основу і в цілому.

19 вересня на засіданні Комітету з питань національної безпеки і оборони заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Бровченко Ю. П. доповідав проект Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо військових стандартів” (реєстраційний № 8370, розроблений Мінекономрозвитку), який було рекомендовано за результатами розгляду у першому читанні прийняти законопроект за основу, доручивши Комітетові доопрацювати його з урахуванням зауважень і пропозицій суб’єктів права законодавчої ініціативи та внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

Відповідно до календарного плану проведення дев’ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання з 24 по 28 вересня 2018 року народні депутати працюватимуть у виборчих округах.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json